id: 6pdenz

Własny sklep internetowy

Własny sklep internetowy

0 zł
z 5 000
0%
zakończona
02.10.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 672 zrzutki i zebrali 1 105 800 625 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć
Mam na imię Paweł postanowiłem utworzyć zbiórkę na własną markę odzieżową sprzedawaną we własnym sklepie internetowym. 

Gdy uczęszczałem jeszcze do szkoły zauważyłem że niektórzy uczniowie mają takie same koszulki. Wiem że dla wielu z nich to bardzo niezręczna sytuacja. Jest to spowodowane tym, że sieciówki sprzedają masę tych samych koszulek przez co trudniej jest się wyróżnić w tłumie.

Mój sklep/marka odzieżowa będzie funkcjonował na trochę innych zasadach. Wzory będą oryginalne i mocno limitowane ponieważ będą dostępne w sklepie tylko przez kilka dni i w przeciągu dłuższego czasu nie pojawia się ponownie w sprzedaży. Mylę że to bardzo ciekawy pomysł który znajdzie wielu entuzjastów który będą chcieli uzbierać wszystkie limitowane koszulki z poszczególnych edycji tematycznych. Planuje również kolekcje sezonowe np kocyki które świetnie sprzedają się w okresie jesienno zimowym. 


Pieniądze potrzebne mi są przedewszystkim na nowy sprzęt komputerowy ponieważ mój stary laptop opornie współpracuje z programami graficznymi. Dzięki niemu będę mógł również efektywniej zarządzać firmą. Muszę również zakupić drukarkę do etykiet na paczki wysyłkowe. Najważniejszy wydatek to napisanie regulaminu sklepu i rodo przez osobę która profesjonalnie się tym zajmuje ponieważ chce żeby wszystko było zrobione zgodnie z literą prawa. 
Ważną sprawą jest jeszcze raklama na instagranie i fb która też trochę kosztuje. Z góry dziękuje za chęć wspierania nowych projektów. 
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!