id: 6pfp6k

Wydanie biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021

Wydanie biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021

2 103 zł 
łącznie
zakończona 12.09.2021r
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Serdecznie Witamy Szanownych Państwa na naszej stronie zrzutki na potrzeby wydania pierwszego numeru biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich. Biuletyn o nazwie "Introligator Polski" jest pierwszym czasopismem o tematyce introligatorskiej od wielu lat. Ostatnie czasopismo związane z tematyką rzemiosła introligatorskiego było wydane w roku 1935 pod nazwą "Polska Gazeta Introligatorska".


Numer pierwszy drukowany jest kontynuacją numeru zerowego w postaci elektronicznej wydanego na koniec grudnia 2020roku. Wersja cyfrowa przyjęła się z dużym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi komentarzami. Wersja drukowana została złożona na nowo, urozmaicona o dodatkowe artykuły, listę konkursów i kursów introligatorskich oraz listę członków Stowarzyszenia Introligatorów Polskich na ostatni dzień roku 2020, bonusem jest przedruk starej grafiki przedstawiającej dziewiętnastowieczny zakład introligatorski. "Introligator Polski" liczy 34 strony i zawiera artykuły pisane zarówno przez praktykujących rzemieślników jak i historyków badających dzieje książek i opraw introligatorskich.

Bardzo zależy nam na Państwa wsparciu, gdyż biuletyn w sposób znaczący przekłada się na popularyzację tego zanikającego rzemiosła introligatorskiego.


Szanowni Państwo, jeśli to co już stworzyliśmy wydaje się słuszne to uprzejmie proszę o zasilenie nas darowizną. Bez względu na kwotę, nawet ta najmniejsza przybliży Nas do tego co jeszcze stworzymy w niedalekiej przyszłości.

Głównym celem Stowarzyszenia Introligatorów Polskich jest popularyzacja rzemiosła introligatorskiego. Nasze cele to reprezentowanie zawodowych interesów introligatorów, organizowanie i prowadzenie zajęć, warsztatów, konferencji i wystaw, wspieranie edukacji, doradztwo oraz wymiana informacji.


https://introligatorzypolscy.org.pl/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 34

BO
Beata Onak
150 zł
HR
Henryk Rączka
130 zł
JT
Jacek Tylkowski
130 zł
IS
Izabela Madejska
100 zł
@A
@takizeszyt Adam Fituch
100 zł
Michał Ładosz
80 zł
EM
Eryk Mirosław Woźniak
71 zł
LK
Łukasz Kasprzak
71 zł
AK
Piekne Ksiazki
71 zł
DG
Diana Gadula-Wardęga
71 zł
Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 40 zł i więcej
Jeden egzemplarz biuletynu "Introligator Polski" Nr 1/2021

W podziękowaniu jako nagrodę za darowiznę w wysokości co najmniej 40 zł każdy wpłacający otrzyma jeden egzemplarz biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021. Publikacja będzie wysłana pocztą poleconą ekonomiczną na adres darczyńcy na terenie Polski.rozwiń

wybrano 17 razy (pozostało 43 z 60)

Wybieram
Wpłać 70 zł i więcej
Dwa egzemplarze biuletynu "Introligator Polski" Nr 1/2021

W podziękowaniu jako nagrodę za darowiznę w wysokości co najmniej 70 zł każdy wpłacający otrzyma dwa egzemplarze biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021. Publikacja będzie wysłana pocztą poleconą ekonomiczną na adres darczyńcy na terenie Polski.

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 56 z 60)

Wybieram
Wpłać 71 zł i więcej
Bibliofilski egzemplarz biuletynu "Introligator Polski" Nr 1/2021

W podziękowaniu jako nagrodę za darowiznę w wysokości co najmniej 70 zł każdy wpłacający otrzyma jeden ze stu numerowanych egzemplarzy biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021. Bibliofilska edycja wzbogacona jest w naklejkę z logo Stowarzyszenia Introligatorów Polskich w formie przypominającej znaczek pocztowy dodatkowo ostemplowany dużą pieczęcią Stowarzyszenia. Publikacja będzie wysłana pocztą poleconą ekonomiczną na adres darczyńcy na terenie Polski

rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 41 z 50)

Wybieram
Wpłać 130 zł i więcej
Dwa bibliofilskie egzemplarze biuletynu "Introligator Polski" Nr 1/2021

W podziękowaniu jako nagrodę za darowiznę w wysokości co najmniej 130 zł każdy wpłacający otrzyma dwa ze stu numerowanych egzemplarzy biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich "Introligator Polski" Nr 1/2021. Bibliofilska edycja wzbogacona jest w naklejkę z logo Stowarzyszenia Introligatorów Polskich w formie przypominającej znaczek pocztowy dodatkowo ostemplowany dużą pieczęcią Stowarzyszenia. Publikacja będzie wysłana pocztą poleconą ekonomiczną na adres darczyńcy na terenie Polski

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Reklama na pół strony w następnym numerze biuletynu "Introligator Polski"

W podziękowaniu jako nagrodę za każdorazową darowiznę w wysokości 500 zł darczyńca otrzyma możliwość zamieszczenia jednej reklamy na 1/2 strony formatu A-4 w następnym biuletynie "Introligator Polski". Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zamieszczenia reklamy i zwróci darowiznę bez podania przyczyny, bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Reklama na całą stronę w następnym numerze biuletynu "Introligator Polski"

W podziękowaniu jako nagrodę za każdorazową darowiznę w wysokości 1000 zł darczyńca otrzyma możliwość zamieszczenia jednej reklamy na całą stronę formatu A-4 w następnym biuletynie "Introligator Polski". Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zamieszczenia reklamy i zwróci darowiznę bez podania przyczyny, bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.


rozwiń

(pozostało 4 z 4)

Wybieram
Wpłać 1500 zł i więcej
Wydrukujemy Twój artykuł reklamowy w następnym numerze "Introligatora Polskiego"


W podziękowaniu jako nagrodę za każdorazową darowiznę w wysokości 1500 zł darczyńca otrzyma możliwość wydrukowanie swojego reklamowego artykułu na łamach następnego biuletynu „Introligator Polski”. Tematyka artykułu jak również objętość artykułu do ustalenia, jednakże nie dłuższa niż trzy strony biuletynu. Zastrzegamy sobie możliwość ostatecznego zatwierdzenia treści artykułu, który nie powinien zawierać treści powszechnie uważanych za obraźliwe, oraz nie powinien nawoływać do nienawiści. Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zamieszczenia reklamy i zwróci darowiznę bez podania przyczyny, bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

777 521 zrzutek

i zebrali

579 462 852 zł

A ty na co dziś zbierasz?