id: 6pfw42

Ataki wyginają mi łapeczki i moje małe ciałko.

Ataki wyginają mi łapeczki i moje małe ciałko.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
3 465 zł z 5 000 zł
69%
30 dni do końca
108 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Kochani jesteśmy już po zabiegu usunięcia zębów, opis będziemy mieli w najbliższych dniach, było ciężko. Musimy teraz bardzo uważać bo kość żuchwy jest bardzo cienka. Szwy w pysiu będą do 4 tygodni w zależności od stopnia gojenia. Na szczęście apetyt nam dopisuje i mimo silnego bólu i opuchlizny posiłek został zjedzony.

  Co dalej?

  Wszystko wskazuje na to, że bardzo potrzebna jest nam rehabilitacja z powodu dehydratacja jąder miażdżystych w kręgosłupie szyjnym, być może właśnie to jest powodem kulawizny moich łapek i ataków bólu.

  Prosimy o wsparcie by zebrać pieniążki na konsultacje w centrum rehabilitacji zwierząt i dalsze zabiegi rehabilitacyjne.

  Wszystkim darczyńcom dziekujemy z całego serca.

  Pudzianek i Gabi.  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Pudzian choć sam nie wiem czemu, ponieważ jestem małym niespełna 7 kilogramowym piesełem. Takie dostałem imię w pierwszym domu. Moja obecna pańcia wiedząc, że wcześniej nie miałam dobrego życia nie chciała na siłę zmieniać mi imienia by nie przysparzać dodatkowych stresów choć z czasem dostałem przydomek "Czupuś" jednak dziś imię Pudzian chyba nawet pasuje. Pudzian to siłacz, to wojownik, który się nie poddaje. Ja też chcę walczyć o swoje zdrowie. Mam 11 lat i do niedawna cieszyłem się dobrym zdrowiem. Kilka miesięcy temu to się zmieniło. Zacząłem miewać dziwne ataki podczas których wygina mi całe ciałko i łapeczki. Moja pańcia bardzo się tym przejęła. Poszliśmy do przychodni zrobiono mi badania krwi i moczu, pani doktor obejrzała mnie i stwierdziła że nie widzi żadnego problemu choć jak się potem okazało wcale nie było dobrze. Żeby uspokoić moją pańcie zaleciła usg głowy w swojej przychodni i ekg serca. Usg przez potylicę niczego nie pokazało,ale jak mówiła pani technik wykonującą to badanie "na usg nie widać wielu rzeczy" potem ekg wykazało szmer i niedomykalność zastawki dwudzielnej. Ataki nadal się powtarzały a nawet zaczęły przybierać częstotliwość. Moja pańcia dzięki uprzejmości pewnej bardzo miłej pani została skierowana do doktora Grzegorza. Doktor przejrzał moje wyniki. Odrazu zalecił zmianę karmy na weterynaryjną ponieważ w moczu są struwity. Obejrzał mnie bardzo dokładnie, wyczuł nawet guzek na moim prawym boczku i tkliwość kręgosłupa na odcinku piersiowym. Wspomniał że dobrze byłoby zrobić rtg kręgosłupa i usg brzucha. A taki zaczęły występować jeszcze częściej. Doktor Grzegorz rozesłał filmik z mojego ataku do swoich znajomych lekarzy, próbował bardzo pomóc. Niestety nikt ze znajomych nie potrafił wskazać przyczyny moich problemów więc dostaliśmy namiary na lekarza specjalistę neurologa. Pani doktor neurolog przeprowadziła konsultację, pojawiły się pewne przypuszczenia, ale żeby móc pewne rzeczy wykluczyć lub potwierdzić potrzebne są dalsze badania takie jak np:rezonans magnetyczny i wizyty kontrolne. Wszystko jest bardzo kosztowne a moja kochana pańcia nie da rady sama ich opłacić. Bardzo się o mnie martwi i dużo się smuci a ja chcę być zdrowy i móc się z nią bawić. Pańcia mówi, że są na świecie dobre człowieki więc jeśli jesteś jednym z nich bardzo proszę pomóż mi i mojej pańci. Dobry człowieku twoja złotówka pomoże mi w wykonaniu badań, ustaleniu przyczyn mojego stanu zdrowia i dalszego leczenia bo bardzo chcę jeszcze żyć. Pozwól mi cieszyć się jeszcze kolejnymi latami, jeszcze tyle pięknych łąk chciałbym z pańcią odwiedzić, tropić jak na piesa przystało i zachwycać się każdym pięknym, słonecznym dniem. 

Wpłacający 108

 
jaaaa
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BB
Beata Bocheńska
100 zł
KW
Karina Wojciechowska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Paulina
100 zł
V
Violetta Zur
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
Danusia i Janek Nalbach
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 297 zrzutek

i zebrali

403 539 826 zł

A ty na co dziś zbierasz?