id: 6prjvb

Na realizację marzeń - piec, koło i kotki

Na realizację marzeń - piec, koło i kotki

Nasi użytkownicy założyli 1 155 867 zrzutek i zebrali 1 199 860 792 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Dagmara i od ponad dziesięciu lat prowadzę fundację Miasto Kotów, która ratuje bezdomne koty 🐈‍⬛🐈‍⬛ i szuka im domów. Jak wszyscy w naszej organizacji robię to jako wolontariuszka, bezpłatnie, po godzinach swoje pracy zawodowej i obowiązkach domowych.


Praca, fundacja, rodzina i przyjaciele to jeszcze nie wszystko. Jestem niespokojnym duchem, który co rusz wyszukuje dla siebie aktywności w tym. m.in. rękodzielnicze hobby. Próbowałam różnorodnych zajęć, aż trafiłam na ceramikę, do której zapałałam największą miłością. To rzemiosło i sztuka w jednym, i daje taki ogrom możliwości rozwoju, że na niej postanowiłam się zatrzymać i kształcić w tym kierunku. 

MjKXA3MpfmF68IA3.jpg

kzQEXMYtis3nqj2y.jpgW zaciszu domowej pracowni tworzę przedmioty, a poza nią kształcę profesjonalnie swój warsztat pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. A ponieważ miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy będą zawsze na pierwszym miejscu, wyrażam to także poprzez ceramiczną twórczość. 


Stworzone przez mnie przedmioty, często z kocim motywem, podarowuję fundacji na różnorodne aukcje, by dochód z ich sprzedaży zasilał jej budżet i był wsparciem dla potrzebujących pomocy zwierząt.

QnHiBeGRghvm3siX.jpg

07AT4rWNUIB7Rpi3.jpg

Ceramika to kosztowne hobby i tak jak większość narzędzi, materiałów czy szkoleń jestem w stanie sfinansować samodzielnie, tak są takie składowe warsztatu (niezbędne do pracy), na które mnie niestety nie stać. Sprawia to, że nie mogę jeszcze bardziej rozwijać się w tym kierunku oraz pomagać kotom tak bardzo jak bym chciała. 


Dlatego postanowiłam założyć zbiórkę, której celem jest sfinansowanie zakupu dwóch ważnych, wysokiej jakości urządzeń: pieca do wypału ceramiki (17000 zł) oraz koła garncarskiego (8000 zł).

0WUFIkwaMZGyTR6K.png

To bardzo kosztowne urządzenia, ale jestem pełna nadziei, że dzięki ludziom, którzy wierzą w sens tego co robię i zechcą mnie w tym wesprzeć - UDA SIĘ!


Postanowiłam zatem zwrócić się o pomoc:


💙 do Was, osób kochających zwierzęta, być może też pomagającym i działającym w różnych organizacjach, posiadającym zwierzęta i wrażliwym na ich krzywdę,


💙 do Was, osób zajmujących się różnego rodzaju rękodziełem lub posiadającym hobby i doceniającym jego wartość dla zdrowia fizycznego, psychicznego i integracji lokalnych społeczności. 


💙 do Was, osób czerpiących satysfakcję z pomagania innym i wspomagających ich w próbie realizacji swoich marzeń i celów, 


💙 do Was, osób, dla których podarowanie wybranej kwoty być może nie będzie dużym wydatkiem, a stanie się składową pięknej i ważnej dla mnie całości. 


Zachęcam gorąco do zapoznania się z moimi pracami na instagramowym koncie (nazywa się MIAU Ceramika, bo jakżeby inaczej 😊) i wsparcia zbiórki 🙏🏼

molyx89qis1Y14K3.jpg

IeBu80h8Vy7DPSW4.jpg

C0aPpjFG90Qg1zEh.jpg

tKEv00dfeD1AYS9G.jpg

PSVqMZYuhsXFbmOY.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Sztuka i rękodzieło • Hand made
Ceramiczna MIAU niespodzianka
Zachęcam do zakupu niespodzianki i wsparcia mojej zbiórki. Niespodzianką będzie wykonany przeze mnie z największą dbałością ceramiczny przedmiot, któ...
200 zł

Dostępne 30 szt.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 36

BK
Barbara Kosowska
50 zł
SP
SYLWIA PROSKURA
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DM
Danuta Marek
1 000 zł
AS
Anna Szczepkowska
IB
Iwona Brzeska
50 zł
KC
Katarzyna Cel
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MR
Krystian Szczęch
20 zł
BD
Beata Dybała-Tkacz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków