id: 6pvvve

"Niebiesko-czerwona" Historia Odry Opole - wspieraj projekt

"Niebiesko-czerwona" Historia Odry Opole - wspieraj projekt

Opis zrzutki

Historia opolskiej Odry sięga już 75.lat. W ciągu ponad półwiecza istnienia klubu wydarzyło się wiele radosnych momentów, które zapisały się na stałe w historii klubu, którego siedziba pozostaje niezmienna od samych początków jego powstania.


11 kwietnia 2009 r. zapoczątkowaliśmy zupełnie nową inicjatywę związaną z naszym klubem oraz miastem Opolem. Przypomnienie bogatych kart historii z działalności "niebiesko-czerwonych" stało się priorytetem założyciela serwisu - Sebastiana Bergiela. Od samego początku w ramach możliwości systematycznie uzupełniane były brakujące luki historyczne, które powinien znać każdy szanujący się kibic "Oderki" Z biegiem czasu dołączyło do zespołu kilka świetnych osób, które budowały serwis wkładem własnym.


Mnóstwo poświęconego czasu w bibliotekach, w domach dawnych bohaterów oraz Klubie, zaowocowało stworzeniem bogatego archiwum historycznego Odry. Tym wszystkim dzielimy się z Wami od lat, propagując dobre imię Klubu w Polsce i poza jej granicami. W między czasie powstały dwie publikacje książkowe, które na stałe weszły do trwałych pamiątek klubowych.


Byliśmy jednym z pierwszych - o ile nie pierwszym - tego rodzaju serwisem w Polsce! Jak widać po innych serwisach historycznych poświęconych piłce nożnej, daliśmy sygnał do pięknych inicjatyw społecznych, pielęgnujących pamięć historyczną o sportowcach. Warto podkreślić, że my w dalszym ciągu funkcjonujemy w ramach pracy non-profit. Dzieląc się z Wami ciężko zdobytymi materiałami (zdjęcia, prasa, filmy...), pamiętajcie, że nie otrzymujemy z tego ani grosza. Niech nie zmylą Was reklamy zamieszczone w serwisie. Miesięczny przychód z reklam AdSense waha się w okolicy 1-5 złotych przy dobrym miesiącu :-) Natomiast koszty utrzymania serwisu (domena+serwer+poprawki graficzne), stanowią już dużo większe kwoty, które pokrywamy z własnej kieszeni.


Jeśli zatem lubicie to co robimy, szanujecie naszą pracę, korzystacie regularnie z naszego serwisu, pamiętajcie, że każde wsparcie finansowe będzie dla nas pomocne :-) Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was korzysta z naszych materiałów w ramach pisania prac licencjackich czy magisterskich. Uzupełniacie swoje braki dzięki naszym materiałom w różnego rodzaju prezentacjach czy referatach. Miło nam, jeśli zamieszczacie informację o źródle, ale pomyślcie, że zakup roczników kultowego "Sportu", to nie wydatek rzędu kilku złotych :-) Każde wsparcie, to wyraz uznania dla naszej pracy. Pozwoli na dalszy rozwój serwisu. Być może zmianę przestarzałego mechanizmu aktualizacji strony oraz poprawy jej czytelności. Być może uda się zebrać środki na skup nowych pamiątek klubowych. Potrzeb jest wiele, a przecież nasza praca nie ogranicza się jedynie do prowadzenia serwisu. Dodatkowo regularnie działamy na Facebook'u prowadząc Funpage Historia Odry oraz utrzymujemy regularny kontakt z Wami na Twitterze. Nie wspominamy już o kanale YouTube :-) Dodatkowo wspieramy działania Klubu na różnych płaszczyznach.


Wspierając "niebiesko-czerwoną" Historię Odry, wspieracie jednocześnie popularyzację wiedzy nt. naszego Klubu, zachowując pamięć o tych, którzy tworzyli Wielką Odrę. :-) Z góry dziękujemy za każdą pomoc! :-)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

RP
Robert Pylypczuk

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!