id: 6r7g9s

Wsparcie działalności prawnej stowarzyszenia Obóz Wielkiej Polski

Wsparcie działalności prawnej stowarzyszenia Obóz Wielkiej Polski

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 000 zł 
z 1 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 955 916 zrzutek i zebrali 961 531 211 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

  1. lutego 2023 r. przesłaliśmy do Prokuratury Rejonowej w Krakowie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa tzw. „mowy nienawiści” oraz wniosek do Uczelnianej Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli Akademickich Uniwersytetu Jagiellońskiego o wyciągnięcie jak najdalej idących konsekwencji wobec prof. dr. hab. Jana Hartmana.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski coraz aktywniej działa prawnie. Jest to w wielu przypadkach jedyna droga do osiągnięcia zamierzonego celu.

 • Przypomnijmy, iż złożyliśmy skargę na decyzję Radnych Miasta Wrocławia w kwestii przyznania "Nagrody Wrocławia" tzw. "Fundacji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet" do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Nasza skarga została odrzucona, w zasadzie bez rozpatrzenia merytorycznego. Złożyliśmy kasację do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Skarga kasacyjna, pod rygorem odrzucenia, musiała zostać wniesiona przez pełnomocnika będącego adwokatem lub radcą prawnym. To także opłata skarbowa za wniesienie skargi do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
 • Złożyliśmy kilkanaście zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania zbrodni ukraińskich nacjonalistów i członków ukraińskich formacji kolaborujących z Trzecią Rzeszą Niemiecką współodpowiedzialnych za ludobójstwo na polskiej ludności cywilnej OUN-UPA oraz neonazistowskiego pułku Azov w polskiej przestrzeni publicznej.
 • Nasze zgłoszenie propagowania symboliki neonazistowskiej OUN-UPA w Koninie przez ob. Ukrainy zostało odrzucone przez Prokuraturę Rejonową w Koninie. Złożyliśmy odwołanie od decyzji prokuratury do Sądu Rejonowego.
 • Przygotowujemy zaskarżenie decyzji Radnych Miasta Krakowa przyznania nagrody im. Stanisława Vincenza Oksanie Zabużko.


Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski nie jest dotowane z żadnych źródeł. Składki członkowskie wystarczają na pokrycie kosztów stałych Stowarzyszenia oraz bieżącej działalności.

Jesteśmy zmuszeni prosić wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu o wsparcie finansowe, abyśmy mogli dalej być aktywni prawnie, w tej nierównej walce.

Każda wpłata ma znaczenie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

KC
KRZYSZTOF CYWIŃSKI
110 zł
Morfeusz
ukryta
NK
Narodowe Końskie
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
24 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AC
Anna Chocholowicz
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DS
Dominik Stępiński
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków