id: 6ra5d3

Gramy! Działamy! – Teatr Scena Kotłownia – e-puszka

Gramy! Działamy! – Teatr Scena Kotłownia – e-puszka

Opis zrzutki

Szanowni widzowie, sympatycy, ludzie dobrej woli, miłośnicy teatru i kultury niezależnej.

 

To jest zrzutka (e-puszka), do której zespół Teatru Scena Kotłownia, zbiera środki na rzecz utrzymania społecznej inicjatywy kulturalnej w Ostrowi Mazowieckiej.j95487b2f361a4cc.jpegKim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją pozarządową, non profit, nie prowadzącą działalności gospodarczej, skupiającą dzieci, młodzież oraz dorosłych w grupie teatralnej. Realizujemy spektakle, koncerty, recitale, warsztaty, zajęcia z recytacji, uczestniczymy w festiwalach i konkursach na terenie całej Polski. Najważniejszym celem naszej działalności jest umożliwianie kontaktu z teatrem, rozbudzanie zainteresowań i realizowanie pasji młodych ludzi zaangażowanych w nasze działania. Ukulturalnianie i integracja lokalnego środowiska. Ułatwienie dostępu do dóbr kultury oraz edukacji kulturalnej.

g87b781994a73299.jpeg

Na co zbieramy?

Tak naprawdę to na wszystko co wiąże się z utrzymaniem sceny. Przede wszystkim na realizację spektakli teatralnych (scenografia, rekwizyty kostiumy), utrzymanie sprzętu scenicznego (nagłośnienie, oświetlenie), utrzymanie i amortyzację pomieszczeń, środki czystości, materiały biurowe, usługi księgowe oraz organizację zajęć, warsztatów i wydarzeń kulturalnych.

c7fe6b443482eb3c.jpegDlaczego zbieramy?

Jesteśmy pasjonatami teatru. Chcemy realizować spektakle i wystawiać je przed publicznością. Chcemy zarażać tzw. „bakcylem” następnych i działać na rzecz mieszkańców naszego regionu. Sprawiać, aby nasz świat, który nas otacza był ciekawszy, mądrzejszy i pełnym kultury.

W ostatnim czasie mieliśmy kilka problemów. Musieliśmy opuścić zajmowany przez nas lokal (ze względu na planowany remont), znaleźć inny tymczasowy i wyposażyć go. Utraciliśmy coroczne dofinansowanie z samorządu lokalnego, które pozwalało na pokrycie podstawowych kosztów utrzymania inicjatywy. Pomimo zaistniałych problemów, działamy dalej, bo wierzymy w naszą misję.

p517a1fbaa6ed48b.jpeg

y18770e6f5f2c86b.jpeg

Dlaczego warto zrzucić się na nasz teatr?

Jesteśmy zespołem, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć, nagród i wyróżnień, co świadczy o poziomie realizowanych przez nas działań. Istniejemy już 17 lat i zrealizowaliśmy ponad 40 premier. Naszą scenę odwiedziło wiele znanych osobistości: Jan Machulski, Bogdan Poręba, Krzysztof Daukszewicz, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Maciej Wojtyszko, Piotr Bałtroczyk i inni. Zespół prowadzony jest przez zawodowego aktora i reżysera, związanego na co dzień z teatrem profesjonalnym, dzięki temu młodzi ludzie nabywają wiele umiejętności scenicznych. Jesteśmy wierni idei twórcy naszego teatru, Jana Machulskiego, który zawsze widział sens tworzenia środowisk teatralnych na prowincjach.

qfb8d5a521c5d3b2.jpegDlatego zwracamy się z prośbą do osób, którym na sercu leży młoda kultura niezależna, o wsparcie naszych działań i wrzucenia datku do naszej -> e-puszki <-

ef047aeaee56af08.jpeg

gfffe28866d22bde.jpegPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 14

A
Anna Śledziewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PU
Paulina Ulenberg
50 zł
K
Kasia i Krzyś
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
ER
Emilia Rębowska
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
PM
Piotr Minta
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

679 081 zrzutek

i zebrali

440 107 239 zł

A ty na co dziś zbierasz?