Gramy! Działamy! – Teatr Scena Kotłownia – e-puszka ID: 6ra5d3

280 zł z 2 000 zł

14%

280 zł

z 2 000 zł

271 dni

do końca

8

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Szanowni widzowie, sympatycy, ludzie dobrej woli, miłośnicy teatru i kultury niezależnej.

 

To jest zrzutka (e-puszka), do której zespół Teatru Scena Kotłownia, zbiera środki na rzecz utrzymania społecznej inicjatywy kulturalnej w Ostrowi Mazowieckiej.j95487b2f361a4cc.jpegKim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją pozarządową, non profit, nie prowadzącą działalności gospodarczej, skupiającą dzieci, młodzież oraz dorosłych w grupie teatralnej. Realizujemy spektakle, koncerty, recitale, warsztaty, zajęcia z recytacji, uczestniczymy w festiwalach i konkursach na terenie całej Polski. Najważniejszym celem naszej działalności jest umożliwianie kontaktu z teatrem, rozbudzanie zainteresowań i realizowanie pasji młodych ludzi zaangażowanych w nasze działania. Ukulturalnianie i integracja lokalnego środowiska. Ułatwienie dostępu do dóbr kultury oraz edukacji kulturalnej.

g87b781994a73299.jpeg

Na co zbieramy?

Tak naprawdę to na wszystko co wiąże się z utrzymaniem sceny. Przede wszystkim na realizację spektakli teatralnych (scenografia, rekwizyty kostiumy), utrzymanie sprzętu scenicznego (nagłośnienie, oświetlenie), utrzymanie i amortyzację pomieszczeń, środki czystości, materiały biurowe, usługi księgowe oraz organizację zajęć, warsztatów i wydarzeń kulturalnych.

c7fe6b443482eb3c.jpegDlaczego zbieramy?

Jesteśmy pasjonatami teatru. Chcemy realizować spektakle i wystawiać je przed publicznością. Chcemy zarażać tzw. „bakcylem” następnych i działać na rzecz mieszkańców naszego regionu. Sprawiać, aby nasz świat, który nas otacza był ciekawszy, mądrzejszy i pełnym kultury.

W ostatnim czasie mieliśmy kilka problemów. Musieliśmy opuścić zajmowany przez nas lokal (ze względu na planowany remont), znaleźć inny tymczasowy i wyposażyć go. Utraciliśmy coroczne dofinansowanie z samorządu lokalnego, które pozwalało na pokrycie podstawowych kosztów utrzymania inicjatywy. Pomimo zaistniałych problemów, działamy dalej, bo wierzymy w naszą misję.

p517a1fbaa6ed48b.jpeg

y18770e6f5f2c86b.jpeg

Dlaczego warto zrzucić się na nasz teatr?

Jesteśmy zespołem, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć, nagród i wyróżnień, co świadczy o poziomie realizowanych przez nas działań. Istniejemy już 17 lat i zrealizowaliśmy ponad 40 premier. Naszą scenę odwiedziło wiele znanych osobistości: Jan Machulski, Bogdan Poręba, Krzysztof Daukszewicz, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Maciej Wojtyszko, Piotr Bałtroczyk i inni. Zespół prowadzony jest przez zawodowego aktora i reżysera, związanego na co dzień z teatrem profesjonalnym, dzięki temu młodzi ludzie nabywają wiele umiejętności scenicznych. Jesteśmy wierni idei twórcy naszego teatru, Jana Machulskiego, który zawsze widział sens tworzenia środowisk teatralnych na prowincjach.

qfb8d5a521c5d3b2.jpegDlatego zwracamy się z prośbą do osób, którym na sercu leży młoda kultura niezależna, o wsparcie naszych działań i wrzucenia datku do naszej -> e-puszki <-

ef047aeaee56af08.jpeg

gfffe28866d22bde.jpegWpłacający8

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PU
Paulina Ulenberg
50 zł
K
Kasia i Krzyś
50 zł
PM
Piotr Minta
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Nasi użytkownicy założyli

460 974 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?