id: 6rayps

PROJEKT ODBUDOWY POLA NAMIOTOWEGO W KRAINIE DOBREJ ENERGII

PROJEKT ODBUDOWY POLA NAMIOTOWEGO W KRAINIE DOBREJ ENERGII

Nasi użytkownicy założyli 1 178 307 zrzutek i zebrali 1 231 892 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kraina Dobrej Energii jest inicjatywą, która narodziła się z pasji i marzenia przywrócenia świetlności kultowego dla regionu jeziora w miejscowości Jezierzany. Twórca projektu jest mieszkańcem Gminy Miłkowice, w której zlokalizowany jest ośrodek.

Dziś po latach pojawiła się możliwość nadania nowego życia temu miejscu i uczynienia go ,,perłą" regionu przyciągającą tłumy ludzi. Dotychczas nakłady inwestycyjne są finansowane ze środków własnych, gdzie obecnie przewyższa możliwości twórcy.

Kraina Dobrej Energii Camp będzie to całoroczny camping rodzinny przystosowany zarówno dla zwierząt i osób niepełnosprawnych. Chcemy wspólnie przygotować miejsce campingowe, pole namiotowe pełną infrastrukturą oraz strefą gastronomiczną. Pobyt ma być gwarancją na super spędzony czas w otoczeniu natury, przyrody i w ekologicznym miejscu.

Na terenie camp-u będzie serwis kamperów w pełni wyposażoną stacją serwisową tj. zrzut szarej wody czy uzupełniania zapasów.

Będzie to miejsce posiadające parcele, zielone alejki. Na kempingu będzie można rozbić namiot z widokiem na jezioro.

UWAGA!- Akcja pt. ,, ZBIERAMY I DAJEMY”

Każdy uczestnik zbiórki będzie miał możliwość dodania swojej cegiełki w postaci wpłaty na zrzutkę, ale i odebraniu 15% promocji na wszelkie usługi oferujące z całego ośrodka Krainy Dobrej Energii.

Użytkownik po wpłacie na zrzutkę będzie otrzymywał 15 % bonifikaty np. wpłacając 100 zł , otrzymasz 115 zł w postaci karty na wszelkie usługi oferujące przez ośrodek. Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

AA
Mateusz
100 zł
PM
Piotr Małyniak
100 zł
MM
Mariola Graf-Rowińska
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ŁB
Łukasz Błaszczyk
100 zł
NR
Tomek Romanowski
70 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!