id: 6rcc2w

Wydanie książki: Zmieńcie myślenie i "Zawsze się radujcie!" (1 Tes 5,16)

Wydanie książki: Zmieńcie myślenie i "Zawsze się radujcie!" (1 Tes 5,16)

14 575 zł 
z 20 000 zł
72%
27 dni do końca
83 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 • Św. Paweł może czasem irytować. Tak było ze mną, kiedy czytałem jego słowa z mojego ulubionego 1 Listu do Tesaloniczan: "zawsze się radujcie!" (5,16). "O co mu chodzi" - zachodziłem w głowę - "jak można narzucić komuś emocje; nawet tak dobre jak radość?!" Zdecydowałem, że kiedyś napiszę o tym książkę.
 • Potem przyszedł czas okropnego kryzysu, kiedy czułem wszystko tylko nie radość. Dzięki PRAWDZIWYM przyjaciołom udało mi się uporać z tą prawie dwuletnią traumą. Potem niespodziewanie nabyłem radości - i to do tego stopnia, że już od dziesięciu miesięcy nie poznaję siebie. Po prostu jestem nieustająco radosny. Nastąpiła przy tym niebywała zmiana myślenia. Postanowiłem m.in., że nikt, ani nic mi tej radości nie odbierze.
 • Chce się ją jednak dzielić. Pomyślałem, że najlepiej zrobię, jeśli zabiorę się wreszcie za pisanie. Tak powstała moją książka o radości w 1 Tes. Z jednej strony jest wyjaśnieniem biblijnych kwestii, a z drugiej ma walor świadectwa. Jest w niej dużo dopowiedzeń z życia. Jestem pewien, że ta książka pomoże wielu ludziom w zmianie myślenia i uskrzydleniu.


 • Planowany termin wydania książki - luty 2022r.


 • Zobacz oba filmiki przygotowane do prezentacji tego projektu i zapoznaj się ze szczegółami zbiórki.


 • Wydanie książki to nie koniec! Pieniądze, które przekroczą kwotę całkowitą zbiórki (próg 20 000 zł) zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na przetłumaczenie książki na język angielski, reszta środków zostanie przekazana na cel charytatywny czyli sfinansowanie obozów letnich i zimowych dzieciom z rodzin potrzebujących.

Nagrody:


 • Od 50 zł do 149 zł- Podziękowania za wsparcie przy wydaniu książki wysłane drogą elektroniczną.


 • Od 150 zł do 249 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie.


 • Od 250 zł do 349 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie oraz podpisany egzemplarz książki.


 • Od 350 zł do 499 zł - list z podziękowaniami od autora, podpisany egzemplarz książki, a dodatkowo wcześniejsza książka z autografem.


 • Od 500 zł do 999 zł - Filmik z podziękowaniami od autora + Książka z autografem + wcześniejsza książka.


 • Od 1000 zł do 2499 zł - Filmik z podziękowaniami, książka z autografem + wcześniejszą książka + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości.


 • Od 2500 zł do 4999 zł - Książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości+ voucher do wykorzystania na warsztaty organizowane przez N-Adventures.


 • Od 5000 zł do 6999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu + zaproszenie na wykład.


 • Od 7000 zł do 9999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu i dodatkowo zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. + zaproszenie na wykład.


 • Od 10 000 - Voucher na pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną przez N-Adventures dla jednej osoby ważny do 2025 roku + zaproszenie na wykład. Umieszczenie imienia i nazwiska w książce z podziękowaniem za wsparcie w wydaniu.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 83

 
Dane ukryte
15 zł
JB
JAN Budzyński
150 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MI
Michalina i Sławek Ehlert
250 zł
DI
Danuta i Józef Kozioł
ukryta
KD
Krystyna Dadak
250 zł
TW
Tomasz Wachowski
50 zł
BS
BARBARA STĘPLEWSKA
250 zł
 
Dane ukryte
300 zł
FP
Felicja Pawlikowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech dobry Bóg błogosławi!

  500 zł
 • GG
  Grażyna Głowacka

  Bardzo chciałabym by po przeczytaniu tej książki powróciła radość .Więc czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.Grazyna.

  250 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Radości nigdy za wiele. Czekam z cierpliwością i na samą myśl czytania o radości już mi lepiej.

  100 zł

Lokalizacja

87-100

Toruń, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Pakiet "Szmaragd"

"Szmaragd - symbol apostoła Jana": od 50 do 149 zł Podziękowanie za wsparcie przy wydaniu książki wysłane droga elektroniczną

rozwiń

wybrano 30 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Pakiet "Topaz"

"Topaz - symbol apostoła Jakuba Młodszego": od 150 zł do 249 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Pakiet "Jaspis"

"Jaspis - symbol apostoła Piotra": Od 250 zł do 349 zł - list od autora wysłany pocztą tradycyjną z podziękowaniami za wsparcie oraz podpisany egzemplarz książki.

rozwiń

wybrano 16 razy

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
Pakiet "Chryzolit"

"Chryzolit - symbol apostoła Mateusza": Od 350 zł do 499 zł - list z podziękowaniami od autora, podpisany egzemplarz książki, a dodatkowo wcześniejsza książka z autografem.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Pakiet "Sardonyks"

"Sardonyks - symbol apostoła Filipa": Od 500 zł do 999 zł - Filmik z podziękowaniami od autora + Książka z autografem + wcześniejsza książka.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Pakiet "Beryl"

"Beryl - symbol apostoła Tomasza": Od 1000 zł do 2499 zł - Filmik z podziękowaniami, książka z autografem + wcześniejszą książka + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
Pakiet "Ametyst"

"Ametyst - symbol apostoła Macieja": Od 2500 zł do 4999 zł - Książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + zaproszenie na zamknięty wykład wygłoszony przez autora na temat radości+ voucher do wykorzystania na warsztaty organizowane przez N-Adventures.

rozwiń
Wpłać 5000 zł i więcej
Pakiet "Krwawnik"

"Krwawnik - symbol apostoła Bartłomieja": Od 5000 zł do 6999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu + zaproszenie na wykład.

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 7000 zł i więcej
Pakiet "Chalcedon"

"Chalcedon - symbol apostoła Jakuba Starszego": Od 7000 zł do 9999 zł - książka z autografem + wcześniejsza książka + filmik z podziękowaniami od autora + voucher na warsztaty organizowane przez N-Adventures + zaproszenie na kolację z autorem w Toruniu i dodatkowo zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. + zaproszenie na wykład.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 10000 zł i więcej
Pakiet "Szafir"

"Szafir - symbol apostoła Pawła": Od 10 000 - Voucher na pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną przez N-Adventures dla jednej osoby ważny do 2025 roku + zaproszenie na wykład. Umieszczenie imienia i nazwiska w książce z podziękowaniem za wsparcie w wydaniu.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

775 067 zrzutek

i zebrali

575 229 093 zł

A ty na co dziś zbierasz?