id: 6sh3y4

Posiłek dla dzieci

Posiłek dla dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 167 425 zrzutek i zebrali 1 214 982 004 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry wszystkim! Czy 2,82 zł to dla Ciebie dużo? Tyle kosztuje nakarmienie dzienne jednego dziecka. Miesięczne wyżywienie to zaledwie 87.5zl!! Postanowiłam zadbać o to by niedożywione dzieci z Malawi, które niestety nie mają takich przywilejów jak wielu z nas, zostały najedzone. 


Dzieci otrzymają kaszki VitaMeal- jedna kaszka starcza na 30 dni, a wiec wyżywienie dziecka na cały miesiąc. Jej koszt to zaledwie 87.5 zł (2.92 na dzień).

Co to za kaszki? VitaMeal to bogaty w substancje odżywcze posiłek, opracowany przez światowej sławy dietetyków i naukowców Pharmanex®️ z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci.


Idealnie zrównoważone proporcje kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów, jakie dostarcza posiłek VitaMeal, pomagają osłabionemu na skutek niedoboru składników odżywczych organizmowi uzupełnić braki i prawidłowo się rozwijać. VitaMeal jest wyposażony w arsenał 25 kluczowych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój. 


Główne składniki to pieczona soja i pieczona kukurydza- źródła białka, błonnika, węglowodanów, kwasów tłuszczowych, wapnia, magnezu, cynku i wielu witamin! Proszę was o wpłatę dowolnej kwoty, każda złotówka się tutaj liczy- zróbmy coś dobrego! Twoje darowizny odmienią życie wielu dzieci, dla których jedzenie często jest wyczekiwaną rzadkością.


Dziękuję za pomoc!❤️


Magda

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!