id: 6t3hw4

Wrzuć paczkę pod świąteczną palmę z Fundacją Agandi

Wrzuć paczkę pod świąteczną palmę z Fundacją Agandi

Nasi użytkownicy założyli 1 152 242 zrzutki i zebrali 1 197 466 272 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

‘Wrzuć paczkę pod Świąteczną Palmę’ to wyjątkowa akcja, która ma na celu rozświetlić serca tych, którzy potrzebują wsparcia w okresie świątecznym. W tym roku skupiamy się na trzech grupach potrzebujących w Ugandzie: dzieciach z Domu Dzieci Agandi, rodzinach uczniów wspieranych w ramach programu "czesne dla uczniaka" oraz dzieciach ulicy.

 

Koszt jednej paczki to 150zł!


Dzieciaki z Domu Dzieci Agandi: Każde z nich otrzyma nie tylko wymarzoną zabawkę, ale również świeże owoce i słodkości, aby ich Święta były pełne radości.


Rodziny uczniów wspierane w ramach programu "Czesne dla Uczniaka": W paczkach dla tych rodzin znajdą się tradycyjnie niezbędne artykuły spożywcze, takie jak ryż, posho, cukier, chleb, olej, a także środki higieniczne, takie jak mydło i proszek do prania. Dodatkowo, nie zapomnimy o słodkościach, napojach gazowanych i innych drobiazgach, aby święta były wyjątkowe. Te paczki trafią do tych najuboższych rodzin, które nawet na podstawowe utrzymanie nie mają wystarczających środków finansowych.


Dzieci ulicy - w tym roku chcemy objąć opieką nowa grupa i dotrzeć do tych najbardziej potrzebujących. W Ugandzie jest bardzo dużo dzieci, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i są pozbawione stałego schronienia i opieki rodziny. Te dzieci muszą przetrwać na ulicach borykając się z ubóstwem, brakiem dostępu do edukacji, zdrowia i podstawowych środków do życia.

Nie jesteśmy w stanie przyjąć ich do naszego domu, ale nie możemy też przejść obojętnie obok ich cierpienia. W trakcie, gdy opracowujemy plan na trwalszą pomoc, już teraz pragniemy zrobić coś dla nich i podarować im odrobinę ciepła. 

Paczki dla dzieci ulicy będą zawierały nie tylko artykuły spożywcze, ale także elementy niezbędne do codziennego życia, takie jak ubranie, sweter, klapki, mydło, szczoteczka i pasta do zębów itp.


Zaledwie 150 zł może uczynić te święta niezapomnianymi dla dzieci i rodzin, które zależą od Waszej dobroci. Na naszej liście mamy sto wyjątkowych przypadków, którym pragniemy dostarczyć ciepło i radość w tym magicznym okresie.


Jeśli jednak nie możesz wpłacić całej kwoty, prosimy pamiętaj, że każda, nawet najmniejsza darowizna, przyczyni się do stworzenia kolejnej paczki. Liczy się każdy gest dobroci, a my przygotujemy tyle paczek, ile środków uzbieramy. Cała zebrana kwota zostanie wykorzystana na ten cel.


Dziękujemy za każde serce, które chce się przyłączyć do naszej inicjatywy. <3 Razem możemy sprawić, że te Święta będą naprawdę magiczne i wyjątkowe dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

x6Yf7eyDvCDLVToy.jpg

A04oT8vw26aqnnkW.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Ręcznie szyta gumka do włosów z materiału Kitenge
Ręcznie szyta gumka do włosów z prawdziwego afrykańskiego printu KITENGE.Gumka wykonana przez pracownicę Fundacji Agandi w Ugandzie.

Cena końcowa

55 zł

Ilość licytujących: 2

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Podaruj Paczkę
Nasza świąteczna akcja jest dedykowana dla najbardziej ubogich i potrzebujących podopiecznych Fundacji Agandi.Kupując paczkę sprawisz, że Święta dla k...
150 zł

Kupione 9

Zakończona

Posty dla nagród/ofert 1

Posty do nagród/ofert z progu 150.00 zł 1

Podarowałeś Paczkę

Jeśli masz dostęp do posta,

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 84

 
Użytkownik niezarejestrowany
110 zł
JK
Justyna Kozdryk
RP
Radek Szybki
50 zł
DA
Xxxx
50 zł
JW
J winkler
50 zł
MP
Marta
50 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WG
Wojciech Gala
350 zł
AS
Wiesława
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków