id: 6tbngd

Otwarty koncert oratoryjny Chóru Iuvenis"Requiem" G. Fauré

Otwarty koncert oratoryjny Chóru Iuvenis"Requiem" G. Fauré

1 171 zł 
z 4 509 zł
25%
zakończona 19.11.2019r
21 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Chór Iuvenis jest zespołem pasjonatów - śpiewaków amatorów, co oznacza osoby miłujące to co robią. W tym sensie jesteśmy największymi AMATORAMI na świecie! :) Działamy jako Stowarzyszenie Chór Iuvenis. Zbieramy na kolejny koncert oratoryjny - tym razem "Requiem" Gabriela Fauré. Jest to jedna z najpiękniejszych (o ile nie najpiękniejsza) kompozycji muzyki neoromantycznej. Piękne melodie, góry emocji, wspaniałe harmonie dotykające najgłębszych strun duszy... Koncert odbędzie się 16 listopada 2019 r. o godz. 19:30 w kościele pw bł Wł z Gielniowa na Natolinie w Warszawie. Zasadą naszych otwartych występów jest WSTĘP WOLNY! Zbieramy fundusze, aby móc zapewnić udział najwybitniejszych artystów, przy jednoczesnej chęci docierania z muzyką do wszystkich chętnych, bez ograniczeń :)

Na co zbieramy?

16 listopada 2019 roku zaśpiewamy koncert na chór mieszany (to o nas! ;) oraz dwoje znakomitych solistów najwyższych lotów - Aleksandrę Klimczak (sopran solo), utytułowaną śpiewaczkę związaną z najlepszymi teatrami operowymi oraz Pawła Michalczuka (baryton solo), który mimo młodego wieku już może się poszczycić udziałem w najbardziej prestiżowych projektach ostatnich lat. Towarzyszyć nam będzie uznany organista, koncertujący na najwspanialszych instrumentach w Polsce i na świecie - Paweł Listwoń!

Fundusze, które chcemy zebrać pokryją koszty organizacyjne. Wierzymy, że atrakcyjne nagrody, jakie na Państwa czekają (m. in. indywidualna lekcja emisji głosu, zarezerwowane najlepsze miejsca na koncercie i/lub podziękowanie przed koncertem i w programie) spodobają się Państwu i wesprzecie naszą inicjatywę! Wierzymy w siłę koncertów, na które może przyjść każdy i na dłuższą chwilę zawitać do świata pięknych, głębokich emocji i wielu wzruszeń!

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Chórzyści, Kadra i Zarząd Chóru Iuvenis

6tbngd-2b18593d.png


Może jeszcze dwa słowa o nas?

Chór Iuvenis został założony w listopadzie 2015 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych form instrumentalno-wokalnych z udziałem orkiestr symfonicznych. Jednocześnie od czterech lat prezentujemy na Dniach Ursynowa programy rozrywkowe (m. in.: ABBA Symfonicznie, The Beatles Symfonicznie). Braliśmy udział w koncertach m. in.: „Pasji” J. S. Bacha, „Mesjasza” G. F. Haendla, „Stabat Mater” Wł. Pawlika, "Stabat Mater" G. B. Pergolesiego, „Glorii” A. Vivaldiego czy w końcu „Requiem” W. A. Mozarta. Chór koncertował za granicą: w Londynie oraz Wilnie; występujemy charytatywnie w Ursynowskim Hospicjum. W swojej działalności skupia się przede wszystkim na arcydziełach muzyki klasycznej, oratoriach i kantatach. Na codzień chór składa się z 45 osób. Od początku jest prowadzony przez Jakuba Kaczmarka; Od stycznia 2016 roku nad emisją głosu czuwa Aleksandra Klimczak - uznana śpiewaczka operowa związana z Filharmonią Narodową oraz Polską Operą Królewską.

6tbngd-053075ee.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 21

JP
Jadwiga Parzych
200 zł
SK
Szymon Komorowski
200 zł
ŁC
Łukasz Ciołko
200 zł
AC
Anna Ciołko
100 zł
AM
Anna Martynowicz - Kornacka
69 zł
 
Dane ukryte
69 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AD
Agnieszka Danelczyk
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 9 zł i więcej
Imienne podziękowanie na profilu FB Chóru Iuvenis

Nagrodą za wpłatę 9 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie pod zdjęciem pokoncertowym na profilu FB!

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 29 zł i więcej
Osobisty mail oraz imienne podziękowanie

Nagrodą za wpłatę 29 zł na organizację wydarzenia jest imienne podziękowanie na FB oraz osobisty mail do Darczyńcy ze zdjęciem od zespołu!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 69 zł i więcej
Zarezerwowane najlepsze miejsce!

Nagrodą za wpłatę podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce na koncerciew najlepszym akustycznie miejscu!

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 99 zł i więcej
Plakat koncertu z podpisami oraz zaproszenie na próbę generalną!

Nagrodą za wpłatę 99 zł jest osobiste podziękowanie na profilu FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów oraz zaproszenie na próbę generalną!

rozwiń
Wpłać 249 zł i więcej
zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

Nagrodą za wpłatę 249 zł jest podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną oraz udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu!

rozwiń
Wpłać 449 zł i więcej
indywidualna lekcja śpiewu/emisji głosu!

Nagrodą za wpłatę 449 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu oraz indywidualna lekcja (45') emisji głosu!

rozwiń
Wpłać 989 zł i więcej
Imienne podziękowanie w programie oraz słowie wstępnym na koncercie!

Nagrodą za wpłatę 989 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu oraz imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego!

rozwiń
Wpłać 3890 zł i więcej
Tytuł oficjalnego SPONSORA CHÓRU w sezonie 2019/2020!

Nagrodą za wpłatę 3890 zł na organizację wydarzenia są: podziękowanie na FB, imienny mail ze zdjęciem od chóru, zarezerwowane miejsce w najlepszym akustycznie miejscu na koncercie, plakat koncertu z podpisami Artystów, zaproszenie na próbę generalną,udział w regularnej próbie zespołu z nauką śpiewu,indywidualna lekcja (45') emisji głosu,imienne podziękowanie w programach koncertowych oraz słowie wstępnym prowadzącego. Darczyńca otrzyma oficjalny tytuł Sponsora Chóru Iuvenis w Jubileuszowym Sezonie 2019/2020 (informacja pojawi się w mediach społecznościowych, programach oraz na koncertach)!

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

800 082 zrzutki

i zebrali

620 162 177 zł

A ty na co dziś zbierasz?