4 978 zł 
z 400 000 zł
1%
142 dni do końca
46 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy szkołą, która istnieje od 2009 roku. Posiadamy już bogatą tradycję i osiągnięcia, które codziennie wpisują się w historię Ziemi Krotoszyńskiej. Dziś, jako Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie z siedzibą na ulicy Zdunowskiej 56, 63-700 Krotoszyn staramy się być alternatywą dla szkół publicznych. Nasza oferta jest bardzo ciekawa o czym świadczy ciągły rozwój naszej szkoły, oferta wykraczająca znacznie poza standardy nauczania oraz profesjonalna i rzetelna kadra nauczycielska, która sprawia, że to właśnie naszej szkole zaufało już spore grono rodziców, a ich dzieci zdobywają potrzebną w życiu wiedzę i doświadczenie.


Od początków istnienia borykamy się jednak z brakiem własnego boiska. Lekcje wychowania fizycznego realizujemy zatem na hali przy ulicy Młyńskiej lub w innych – corocznie ustalanych – lokalizacjach. W tym roku, wspólnie z właścicielem terenu za Biedronką, ustaliliśmy, że możemy skorzystać z dostępnego terenu zielonego. Zamierzamy tam wybudować wielofunkcyjne boisko modułowe, którego koszta są jednak znacznie przekraczające nasz szkolny budżet. Mowa tutaj o kwocie 400 tys. zł.


Boisko będzie służyć naszym dzieciom, ale również innym mieszkańcom gminy Krotoszyn po godzinach pracy szkoły. Zamierzamy wykorzystywać je do zajęć wychowania fizycznego oraz organizacji turniejów sportowych. Państwa wsparcie finansowe w tym zakresie byłoby z pewnością wymierną pomocą i pomogłoby spełnić marzenie całej społeczności NSP w Krotoszynie. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Zdunowska 56a, 63-700

Krotoszyn, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 46

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Zdunowska 56a, 63-700

Krotoszyn, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 446 zrzutek

i zebrali

807 440 552 zł

A ty na co dziś zbierasz?