id: 6tn9j4

Zbieramy na zwierzaki!

Zbieramy na zwierzaki!

1 080 zł z 500 zł
216%
zakończona 10.01.2021r
31 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dla kogo zbieramy pieniądze?

Do 10 stycznia będziemy zbierać pieniądze na darowiznę, którą przekażemy dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Towarzystwo od kilku lat zajmuje się prowadzeniem schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krakowie. Schronisko powstało w 1994 roku. Zajmuje się zapewnianiem jak najlepszej opieki i warunków bytowania dla psów i kotów na terenie miasta Kraków, w tym także poszukiwaniem nowych właścicieli dla swoich wychowanków. W krakowskim schronisku przebywa w zależności od pory roku około 200-300 psów i 100-300 kotów różnych ras i wielkości. Jest to największa tego typu placówka w stolicy Małopolski.


Oprócz pomocy finansowej możesz pomóc również poprzez adopcję. Więcej informacji o podopiecznych KTOZ czekających na adopcję znajdziesz tutaj: https://ktoz.krakow.pl/adopcje/

hb91155ced66cfcb.png


Kim jesteśmy?

Jesteśmy Stratą Czasu - jednym z największych polskich serwerów społecznościowych na komunikatorze Discord, skupiającym w swoim community ponad 15 tysięcy osób z Polski i zagranicy.


Dlaczego zbieramy pieniądze na schronisko?

Chcemy wykorzystać potencjał i pozytywną energię jaka drzemie w naszej dość sporej społeczności do zrobienia czegoś dobrego dla setek cichych bohaterów o których często zapominamy: dla zwierząt domowych!


To dzięki naszym milusińskim wielu z nas udało się przetrwać ostatnie 9 miesięcy pandemii i zamknięcia w domach. To nasze pupile spędzały wówczas z nami ten ciężki czas izolacji. To one okazywały radość gdy nas widziały, dawały nam ciche wsparcie, spędzały z nami dziesiątki godzin na spacerach i zabawach.


Nie wszystkie psy i koty mają jednak szczęście posiadania własnego domu. Wiele z nich żyje w schroniskach czekając tygodniami, a nierzadko miesiącami na kogoś kto je przygarnie. I dlatego właśnie chcemy im w tym roku pomóc!


Noworoczny koncert charytatywny

Aby wesprzeć akcję 30 grudnia o 17:00 zorganizujemy specjalny koncert na którym najlepsi z wokalistów naszego serwera przez kilka godzin zaśpiewa kilkanaście piosenek specjalnie dla zwierzaków z krakowskiego schroniska. Mamy nadzieję, że pomoże to w zebraniu chociaż kilkudziesięciu dodatkowych złotych!

x1ae4bb8c45be792.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 31

TN
Koncert - dotacje na twitch (stream)
557,05 zł
N
Niebieska
51 zł
A
Ary
50 zł
DG
Użytkownicy Straty Czasu (punkty) oraz wkład własny od Szejdera
50 zł
AM
Aneta Maria Gruszka
50 zł
S
Serdeczny
30 zł
SZ
Sebastian (Defous)
25 zł
T
traktor
25 zł
WO
elmisia :>
25 zł
AA
Amesdo
21,37 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

722 189 zrzutek

i zebrali

498 745 737 zł

A ty na co dziś zbierasz?