id: 6tucss

Zajęcia i turnusy neurologopedyczno-fizjoterapeutyczne

Zajęcia i turnusy neurologopedyczno-fizjoterapeutyczne

Nasi użytkownicy założyli 1 067 797 zrzutek i zebrali 1 164 107 566 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani witajcie ponownie. ♥️

6-letnia Julka urodzona z Trisomia 21, wadą serca skorygowaną operacyjnie w kwietniu 2022 , obniżonym napięciem mięśniowym potrzebuje ponownie Waszej pomocy.

Mimo swojego wieku nie komunikuje się werbalnie, co bardzo utrudnia porozumienie się z rówieśnikami. Od samego początku ma wprowadzoną komunikację AAC w oparciu o Makaton, piktogramy. Ostatnio, z racji że wprowadzone metody okazały się niewystarczające, Julka rozpoczęła pracę z Mówikiem. Zaczęły się pojawiać pojedyńcze słowa ale to za mało, żeby komunikować się ze społeczeństwem. Poza tym cały czas uczęszcza na zajęcia, turnusy wzmacniające jej układ mięśniowy, poprawiające jej sylwetkę.

Niestety to wszystko odbywa się prywatnie. Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić jej udziału w zajęciach, turnusach komercyjnych, ponieważ dochody z jednej pracy i świadczeń nie są wystarczające na prowadzenie gospodarstwa domowego i opłacanie rehabilitacji.

Zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w trudnych czasach i że każdemu jest ciężko ale wiemy, że macie otwarte serducha i nie będziecie obojętni - grosz do grosza i jest szansa na osiągnięcie celu.

Serdecznie dziękujemy.

Julki poczynania możecie śledzić na Facebooku Julka - zwykła, niezwykła


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 181

preloader

Komentarze 52

 
2500 znaków