id: 6u6ecc

Organizacja Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny

Organizacja Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny

Nasi użytkownicy założyli 1 167 464 zrzutki i zebrali 1 215 085 143 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Razem dajmy świadectwo, że dzieci to nasz największy skarb!


Już 18. czerwca na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Wspólnie przejdziemy ulicami miasta manifestując nasze przywiązanie do rodziny, godności każdego życia i pokazując wartość małżeństwa. To coroczne święto rodziny może być jeszcze piękniejsze dzięki Państwa wsparciu!


W tym roku chcemy spojrzeć w przyszłość i wskazać, że do jej budowania niezbędne nam są dzieci i rodziny. Dlatego wspólnie będziemy maszerować pod hasłem: "Dzieci Przyszłością Polski".


Od dekad obserwujemy w Polsce systematyczny spadek dzietności. Ten niepokojący trend szczególnie nasilił się w ostatnich latach: w ubiegłym roku w Polsce urodziło się zaledwie 305 tys. dzieci, co jest najgorszym wynikiem co najmniej od II wojny światowej. Demografowie wprost mówią już, że czeka nas katastrofa demograficzna, a jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, w 2100 roku w Polsce będzie żyło już tylko nieco ponad 21 mln osób.


Wobec tak niepokojących prognoz – musimy zareagować!


Idąc w Marszu dla Życia i Rodziny, będziemy chcieli zwrócić uwagę osób odpowiedzialnych za nasz kraj, ale także nas wszystkich – osób młodszych i starszych, rodzin, młodzieży, ale i seniorów – że dzieci to nasz największy skarb! I to dosłownie: to od tego, czy się urodzą, zależy nasza przyszłość.


Chcemy także zatroszczyć się o nie w szerszym sensie. Chcemy promować dobre wzorce wychowawcze, bo to od postaw rodziców zależy to, jakie wartości nasze dzieci zaniosą w przyszłość. Zaalarmować o problemach rodzin i młodych ludzi, którzy w dzisiejszej skomplikowanej rzeczywistości często gubią dobry kierunek i dają się zmanipulować groźnym ideologiom.


Organizacja Marszu to jednak poważne przedsięwzięcie, które pociąga za sobą ogromne koszty. Największe wydatki to:


·       wydruk plakatów dla Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny, a także dla dziesiątek miast, w których odbędą się marsze lokalne;

·       produkcja bannerów;

·       produkcja materiałów dla wolontariuszy;

·       zapewnienie profesjonalnego nagłośnienia;

·       promocja wydarzenia w social mediach.


Dlatego prosimy o wsparcie organizacji Marszu dla Życia i Rodziny! Każda otrzymana od Państwa pomoc jest dla nas niezwykle ważna!


HTjeeU6YztV97SkW.jpgZobacz jak wyglądał Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny w 2022 roku:Chcemy, aby tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny był wyjątkowym wydarzeniem – radosnym świętem rodzin i świadectwem piękna rodzicielstwa.


Wspólnie pokażmy wszystkim Polakom, że dzieci to nasza przyszłość!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

 
Dane ukryte
ukryta
GP
Grzegorz Powązka
50 zł
MW
Marek Wojtaszek
50 zł
JG
Jakub G
9 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Daniel
100 zł
MM
Miroslaw Michalski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków