46 zł 
z 12 500 zł
0%
zakończona 31.01.2022r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jeśli śledzicie strony policyjne lub strony fundacji pomagających rodzinom zaginionych, to wiecie, jak wiele jest osób poszukiwanych.Ogłoszenia o kolejnej osobie zaginionej w Małopolsce pojawiają się praktycznie co kilka dni.Jako druh Ochotniczej Straży Pożarnej często biorę udział w akcjach poszukiwawczych. Wiadomo jednak, że przeczesywanie terenów jest żmudne, wymaga obecności wielu osób, trwa długo (a tu niesamowicie liczy się czas!), a czasem nawet - z powodu niedostępności terenu - jest niemożliwe.
Stąd mój pomysł, by zakupić w tym celu dron. Sama uzbierałam już środki na sfinansowanie kursu oraz egzaminu, niezbędnych by otrzymać pozwolenie na latanie dronem ciut dalej i wyżej, niż po własnym pokoju ;)Niestety, nie starczy mi już na zakup samego urządzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie zrzutki. Dla mnie jest to w tym momencie nieosiągalna kwota, natomiast jeśli ją rozbić na wiele małych wpłat, to może się udać! To musi się udać!
Drona będę wykorzystywał nie tylko do akcji poszukiwawczych, ale również do akcji poszukiwawczo-gaśniczych (jeśli będzie taka konieczność). Innymi słowy proszę Was o wsparcie przedsięwzięcia, które będzie służyło wszystkim w naszej lokalnej społeczności.Choć życzyła bym sobie i Wam, żebym musiała go używać sporadycznie, to jednak znam rzeczywistość, która pokazuje, że ten dron mocno się nam wszystkim przysłuży.
Kim jestem?Agnieszka  czynna druhna Ochotniczej Straży Pożarnej , społecznie prowadzę na Facebooku stronę Patrol998-Małopolska, który obserwuje już ponad 11 tysięcy użytkowników: 

https://www.facebook.com/998patrol.maloploska
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 6

DS
Damian Szczepanik
10 zł
DA
Dawid
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

864 048 zrzutek

i zebrali

760 744 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?