id: 6ve7wt

Z małego miasta na Europy mistrzostwa

Z małego miasta na Europy mistrzostwa

Aktualności1

  • Chciałbym już teraz wszystkim serdecznie podziękować nie tylko za wpłaty ale również na wszystkie udostępnienia, Jesteście WIELCY :D macie Wielkie serca, jestem dumny że mam takich znajomych. DZIĘKUJĘ
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Witam Ciebie, Panią i Pana również :) Pochodzę z Górzna, pięknego miasteczka w kujawsko-pomorskim tam właśnie zaczęła się moja przygoda z bieganiem. Pewnie jak każdy biegacz OCR na początku startowałem w biegach przełajowych i masowych w mojej okolicy... ale chciałem spróbować czegoś innego, brakowało mi adrenaliny i tego czegoś :) W pogoni za lepszą pracą wyjechałem do Niemiec, to właśnie tutaj usłyszałem i po raz pierwszy spróbowałem biegów ekstremalnych - to był strzał w dziesiątkę. Powoli z sezonu na sezon szukałem coraz to ciekawszych zawodów i wyzwań, w których mogłem spróbować swoich sił. Jako samouk i amator nigdy nie sądziłem że Mistrzostwa Europy będą dla mnie osiągalne. A jednak... W roku 2018 przy wsparciu mojego zakładu pracy mogłem wyjechać do Danii na moje pierwsze EM OCR. Poznałem super ludzi, mega zawodników oraz najważniejsze moje słabe strony, nad którymi już pracuję. Ciężko jest prosić znajomych lub obce osoby o wsparcie finansowe ale dzięki Wam mogę robić to co sprawia mi ogromną frajdę. Obiecuję że dam z siebie wszystko i będę godnie reprezentował nasz kraj. Dziękuję

Pierwsze podium

Podczas tego upalnego dnia wywalczyłem po raz pierwszy podium a nie było łatwo :)

Kolejne doświadczenia

Bieg światowej klasy i całkiem niezła pozycja w klasyfikacji końcowej, siła rosła!

Upragniony cel

Pierwsze mistrzostwa Europy, pomóż żeby nie były ostatnimi dla mnie :)

Komentarze 14

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez