Rompey - DiscoFolk - Płyta z okazji 5-lecia zespołu ID: 6vs425

11 517 zł z 10 000 zł

115%

11 517 zł

z 10 000 zł

zakończona

08.04.2020r

72

wspierających
115%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witajcie! Rok 2020 to dla nas ważna data - dokładnie 5 lat temu rozpoczęliśmy projekt, którym przez ten czas mocno zamieszaliśmy na rodzimej scenie disco, zdobywając 45 milionów wyświetleń w serwisie youtube.com, 2 Złote Płyty przyznawane przez ZPAV, oraz grając ponad 350 koncertów na terenie całej Polski. Nic jednak nie trwa wiecznie, czujemy potrzebę dalszego rozwoju i realizacji swoich celów - stąd pomysł na odejście od dotychczasowego nurtu i rozpoczęcie nowej przygody - DiscoFolk.Naszym celem na sezon koncertowy 2020 jest wyjątkowe TOUR z okazji 5-cio lecia zespołu, podczas którego chcemy zagrać dla Was w zupełnie innym niż dotychczas klimacie - energiczne, taneczne utwory inspirowane ludowymi melodiami (głównie góralskimi) z dużą dawką skrzypiec i pozytywnej energii. Zapowiedzią całego projektu jest wydany końcem zeszłego roku singiel - Tato Ostrzegał Mnie.


Celem tej zbiórki jest wyprodukowanie i wytłoczenie naszej najnowszej płyty CD o roboczym tytule DiscoFolk. Pieniądze pokryją koszty: wyprodukowania utworów, nagrania wokali i instrumentów w studio, profesjonalny mix oraz mastering płyty, stworzenie grafik i wytłoczenie fizycznych płyt CD w eleganckim opakowaniu.


Liczymy na Waszą szczodrość, oczywiście obdarowując naszych wspierających wyjątkowymi nagrodami za wsparcie.

Dzięki że jesteście, do zobaczenia na tegorocznych koncertach!

Wpłacający72

 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
W
Wojciech
ukryta
D
Damian Lewandowski
ukryta
P
Paweł
ukryta
RT
Rafal Tyszko
ukryta
L
LucasTour
ukryta
R
Rafał Tyszko
ukryta
MB
Mateusz Bielka
ukryta
DM
Darek M
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Starter Pack

Drobnymi kroczkami ale do przodu - otrzymasz na maila tapetę oraz jedną piosenkę z płyty Rompey - DiscoFolk w formacie MP3.

wybrano 5 razy

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

Współtworzysz naszą muzykę

Każda wpłata od 10 zł w górę to umieszczenie Twojego nicka z serwisu zrzutka.pl w specjalnej rubryce "płyta powstała dzięki wsparciu" na wszystkich wyprodukowanych fizycznych krążkach płyty Rompey - DiscoFolk. Otrzymasz również na maila 2 utwory w wersji MP3 oraz specjalne podziękowanie.

wybrano 8 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 25 zł i więcej

Listonosz niesie coś dla Ciebie

Otrzymasz na wskazany adres zdjęcie z autografami od całego zespołu oraz unikatową smyczkę do kluczy z logo zespołu.

wybrano 8 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

Cyfrowe wydanie

Otrzymasz na maila cyfrową wersję płyty Rompey - Discofolk.

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

O to właśnie walczymy!

Otrzymasz pocztą płytę Rompey - DiscoFolk - w której znajdziesz Twój nick z serwisu zrzutka.pl w specjalnej rubryce "płyta powstała dzięki wsparciu". Znajdziesz w niej również autografy od członków zespołu.

wybrano 19 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 90 zł i więcej

Gruby pakiet

Otrzymasz pocztą wyjątkową koszulkę oraz płytę Rompey - DiscoFolk - w której znajdziesz Twój nick z serwisu zrzutka.pl w specjalnej rubryce "płyta powstała dzięki wsparciu". Znajdziesz w niej również autografy od członków zespołu.

wybrano 5 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Muszę mieć to pierwszy!

Jako PIERWSZY otrzymasz na maila płytę Rompey - DiscoFolk w formie cyfrowej, po premierze wyślemy ją do Ciebie w formie fizycznej z autografami od całego zespołu. Znajdziesz w niej Twój nick z serwisu zrzutka.pl w specjalnej rubryce "płyta powstała dzięki wsparciu".

wybrano 5 razy

przewidywana dostawa: 27 sierpnia, 2020

Wybieram

Wpłać 150 zł i więcej

Dobra opcja na prezent

Nagram dla Ciebie osobisty film z życzeniami dla dowolnej osoby (lub dla Ciebie). Poza tym otrzymasz pocztą wyjątkową koszulkę oraz płytę Rompey - DiscoFolk - w której znajdziesz Twój nick z serwisu zrzutka.pl w specjalnej rubryce "płyta powstała dzięki wsparciu". Znajdziesz w niej również autografy od członków zespołu.

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Twoje miejsce na naszej płycie

Logo Twoje lub Twojej firmy pojawi się jako sponsor naszej płyty na specjalnej stronie w fizycznym albumie oraz w wersji cyfrowej. Nagroda limitowana (tylko 8 miejsc na logo). Otrzymasz również pocztą 3 egzemplarze płyty Rompey - DiscoFolk z autografami od całego zespołu.

wybrano 3 razy (pozostało 5 z 8)

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Wpłać 1500 zł i więcej

Koncert na prywatce

Chcesz zrobić komuś bliskiemu urodzinową niespodziankę? Prowadzisz małą firmę i robisz imprezę dla pracowników? Przyjedziemy do Ciebie na prywatkę i zagramy wyjątkowy koncert (transport i technika po Twojej stronie) Otrzymasz również płytę Rompey - DiscoFolk z autografami od całego zespołu.

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

Twoje logo w teledysku promującym płytę.

Tworząc płytę stworzymy również teledysk do wybranego przez nas singla - Twoje LOGO pojawi się na tablicy sponsorskiej przez 3 sekundy przed teledyskiem w serwisie youtube.com. To świetna okazja do atrakcyjnej reklamy o dużym zasięgu - nasze klipy cieszą się milionowymi wynikami w internecie.

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Wpłać 4000 zł i więcej

Koncert naszego zespołu na dowolnej imprezie

Zagramy dla Ciebie wyjątkowy koncert na dowolnym wydarzeniu (technika po Twojej stronie). Przywieziemy ze sobą dziesiątki gadżetów (płyty, koszulki), którymi obdarujemy najaktywniejszych pod sceną.

(pozostało 10 z 10)

Wybieram

Wpłać 7500 zł i więcej

Twoje LOGO na okładce płyty

Umieścimy na fizycznych i cyfrowych egzemplarzach Twoje logo jako głównego sponsora płyty. Otrzymasz również 10 płyt w formie fizycznej z autografami od całego zespołu.

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 1 września, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

464 375 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?