id: 6w2zmm

Modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach

Modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach

4 560 zł 
z 20 000 zł
22%
37 dni do końca
55 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Udało nam się, jedno urządzenie już zostało zakupione.k3b2dafcc99ccf0c.png

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

MOBILIZUJEMY SIŁY

SPEŁNIJ MARZENIA DZIECI I DORZUĆ KILKA ZŁOTYCH NA NOWE URZĄDZENIA NA PLAC ZABAW PRZY PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 10 W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH.


 

Tak jest teraz

t6a3cba9c90fb221.jpeg

l0f414836ae2ead7.jpeg

sdbbb9c13308401d.jpeg


na to zbieramy fundusze


s0bb97aa91f8e342.png

b979ea92768a8ef8.pngJesteśmy największym przedszkolem na terenie Gminy Czechowice – Dziedzice. Do naszego przedszkola uczęszcza 195 dzieci. W minionym roku budynek przedszkola zmienił swoje oblicze, poddany został termomodernizacji. Przy tak wspaniale odnowionym budynku przedszkola brakuje nam jeszcze pięknego placu zabaw, wyposażonego w  bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci urządzenia ogrodowe.

Marzymy, żeby na terenie naszego placu zabaw pojawiły się nowe urządzenia, na których dzieci mogłyby spędzać czas - przecież tak bardzo jest im potrzebny ruch i zabawa. W realizację przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki ale… ceny urządzeń z atestami wciąż zbywają nas chłodnym i stanowczym – „To za mało”!

Większość osób dowiaduje się o naszej akcji od przyjaciół i znajomych. Nie pozostawaj bierny. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wsparcie, poinformuj o sprawie swoją rodzinę i znajomych. Może zechcą pomóc! Im szybciej zgromadzimy niezbędne środki, tym szybciej damy radość dzieciom. Bez Ciebie nam się nie uda. Zróbmy to! Zobaczmy szerokie uśmiechy zadowolonych, radosnych dzieci.


Sfinansuj z nami nowe urządzenia na plac zabaw dla dzieci z Przedszkola Publicznego nr 10 w Czechowicach – Dziedzicach.

  

Witam,

Jestem rodzicem związanym z Przedszkolem Publicznych nr 10 już od 2011 r. kiedy to moja najstarsza córka Zuzanna zaczęła edukację, a zarazem przygodę w tym przedszkolu, następnie zaczęły uczęszczać tam moje kolejne dzieci Karolina i Maciej. Obecnie w przedszkolu sprawuję funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców.

Przedszkole Publiczne nr 10 jest wg mnie jednym z najlepszych przedszkoli w naszym mieście, posiadając wykfalifikowaną kadrę nauczycielską pełną pomysłów na edukację i rozwój dzieci, dobrze wyposażone sale oraz dwa ogrody. Właśnie te ogrody są przedmiotem tejże zbiórki, choć tak naprawdę jest nią uśmiech dzieci.

Przedszkole przez lata starało się jak najlepiej doposażyć sale dla dzieci w zabawki, sprzęt audiowizualny oraz pomoce dydaktyczne. Niestety przez to ogrody przedszkola zostały odsunięte na drugi plan. Dyrekcja przy wsparciu Rady Osiedla Barbara i Renardowice wraz z Radą Rodziców na bieżąco doposażały ogrody przedszkolne w sprzęt lecz starszy sprzęt przestał spełniać swoje zadanie przez co musiał zostać zlikwidowany, a konserwacja nowych drewnianych elementów wyposażenia jest droga.

Jak wiadomo na wszystko potrzeba pieniędzy, niestety przedszkole nie dysponuje odpowiednimi środkami aby doposażyć przedszkolne place zabaw. Dlatego zawracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Podarujmy razem uśmiech przedszkolakom poprzez nowe urządzenia ogrodowe.

Pomóż nam zrobić to dla naszych dzieci, bo przecież „wszystkie dzieci nasze są”.

Jeśli nie masz dzieci też wpłać może w przyszłości będziesz je miał, zapiszesz je do tego przedszkola i powiesz im że to dzięki Tobie mogą bawić się na tym placu zabaw. :)

Może i Ty uczęszczałeś jako dziecko do tego przedszkola i chciałbyś się odwdzięczyć za świetnie spędzone dzieciństwo.

Liczymy, że RAZEM się uda sprawić aby uśmiech zagościł na twarzach przedszkolaków.

 

Przewodniczący Rady Rodziców

Piotr Miścisz


m2508a7c7d8aaee1.jpeg

i3258f5a1ffe21d1.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 55

KG
Karolina Grabowska
120 zł
WK
Wioletta Kroczek
40 zł
Marta Łoskot
150 zł
EP
Ela Pierlak
21 zł
JW
Joanna Waliczek
61 zł
RG
Rafał Grabowski
20 zł
MartaŁoskot
30 zł
KI
Kiermasz
20 zł
DP
Dorota Pępek
20 zł
DO
Daria Ochodek kiermasz
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 426 zrzutek

i zebrali

739 939 757 zł

A ty na co dziś zbierasz?