id: 6wxrkf

Biegacze = Pomagacze dla Pani Eli

Biegacze = Pomagacze dla Pani Eli

7 370 zł 
z 2 000 zł
368%
zakończona 07.12.2021r
82 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej,

Biegacze = pomagacze to lokalny projekt kilku znajomych osób wspólnie trenujących angażujący się w pomoc charytatywną.


Jest to Nasza pierwsza akcja i jako grupa zaangażowaliśmy się w Szlachetna paczkę.


Naszą wybranką jest Pani Ela z powiatu pabianickiego.


Zebrane środki przeznaczymy na zakup węgla, żywności oraz odzieży i obuwia, jeśli uda nam się znacznie przekroczyć cel, Pani Ela będzie miała nową pralkę.


Zapraszamy wszystkich do wsparcia Naszej inicjatywy i pomocy Pani Eli.


Poznajcie Panią Elę.

Pani Elżbieta od 5 lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Pokonała chorobę nowotworową, która jednakże pozostawiła po sobie wiele uszczerbków na zdrowiu. Kobieta ma duże problemy z chodzeniem, co uniemożliwia jej podjęcie pracy, z której przed chorobą mogła czerpać przychody. Mieszka na pierwszym piętrze kamienicy o starych, stromych schodach. Ze względu na stan zdrowia, każde po nich wejście i zejście jest wyzwaniem. Kobieta nie może jednak ograniczyć tej aktywności, ze względu na to, że toaleta znajduję się na zewnątrz budynku. Sytuacja materialna pani nie pozwala na zaspokojenie podstawowych potrzeb takich jak zakup żywności. Po odliczeniu wydatków miesięcznych (662 zł) od sumy przychodów (700 zł), pani Elżbiecie zostaje 38 zł na codzienne potrzeby. Kobieta jest zmuszona do korzystania z paczek żywnościowych od różnych stowarzyszeń. Często nie ma możliwości wykupienia leków.


Pani Elżbieta mimo bardzo trudnej sytuacji życiowej nie traci pogody ducha i wiary w lepsze jutro. Docenia każdy dzień, który jest jej dany oraz kontakt z innymi ludźmi. Jest bardzo szczerą, otwartą i silną kobietą z poczuciem humoru. Nigdy nie odmawia pomocy i wsparcia dla bliskich dla niej osób. Pani Elżbieta jest bardzo inteligenta i błyskotliwa. Każdą napotkaną trudność życiową przyjmuje z pokorą, traktując jako kolejną lekcję życia, z której powinna coś wynieść.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 82

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 195 zrzutek

i zebrali

808 867 991 zł

A ty na co dziś zbierasz?