id: 6xasny

Remont Kościoła , II etap

Remont Kościoła , II etap

Nasi użytkownicy założyli 915 477 zrzutek i zebrali 880 943 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


W Kaczorach znajduje się kościół parafialny pod wezwaniem świętego Andrzeja Boboli. Został on wybudowany w 1912 roku i od tego czasu służy wiernym. Z upływem czasu uległ on znacznemu zniszczeniu. W związku z tym chcemy zaczęliśmy przeprowadzać prace remontowe polegające na:

I etap : wymiana okien

II etap: wymiana dachu

W kolejnych etapach będziemy wymieniać elewację, wnętrze kościoła, otoczenie wokół świątyni.  Zależy nam na pięknie i estetyce kościoła, jak również na komforcie przebywających w nim osób. Chcemy, aby Dom Boży był miejscem przeżywania liturgii i budowania relacji z Panem Bogiem.

Zadanie przed którym stoi nasza Wspólnota Parafialna jest dla nas trudnym przedsięwzięciem, dlatego wymaga zebrania dodatkowych funduszy, które pozwolą przeprowadzić zaplanowane prace remontowe. Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w realizacji tego zadania. Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie owej zrzutki.

Ze swej strony zapewniamy pamięć modlitewną i szczerą wdzięczność.

 

Z wyrazami szacunku,

Ks. Proboszcz Andrzej Czerwiński

wraz ze Wspólnotą Parafialną.


Zrzutka jest organizowana jako prywatna na osobę ks. Proboszcza, który wpłacone środki przekaże na konto parafialne Parafii (podane poniżej)

 

Parafia św. Andrzeja Boboli w Kaczorach

Adres: Jana Pawła II 1, 64-810 Kaczory

Numer konta parafialnego:

17 1090 1072 0000 0001 3193 5722

Ewentualną nadpłatę przeznaczymy na utrzymanie i dalszy remont kościoła. Za wszelką pomoc, każdą wpłaconą złotówkę - z serca płynące Bóg zapłać!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 84

preloader