id: 6xnws6

Poskładać rozbite marzenia (walka z glejakiem 4 stop.)

Poskładać rozbite marzenia (walka z glejakiem 4 stop.)

Nasi użytkownicy założyli 1 153 588 zrzutek i zebrali 1 198 563 303 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

s5ddcceb502547e6.jpeg To my. Szukaliśmy się wiele lat, ale wreszcie się udało. Trafiliśmy na siebie, postanowiliśmy wziąć ślub, zacząć żyć. Niestety nasza sielanka nie trwała długo. Jakiś czas temu zaczęły dopadać mnie migreny. "To normalne", "taka pogoda", "ciśnienie", "jesteś migrenowcem" - tak sobie mówiłam, takie były pierwsze skojarzenia, przecież KAŻDEGO CZASAMI BOLI GŁOWA.

Aż niedawno straciłam przytomność, a sielanka za chwilę miała się brutalnie skończyć.


Lekarz nie miał dobry wiadomości - Glejak IV stopnia.


o0f6b3b881dc977e.jpeg

Co? Jak to? Co to jest? Jak to się leczy? Ani lekarz, ani wyszukiwarka, ani fora nie pozostawiały złudzeń - glejak IV stopnia to nie żarty, to walka.


I walczę. W tej chwili jestem na leczeniu chemio i radio terapią w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Lekarze mówią, że trzeba być silną, wierzyć i walczyć. Walczę.


Zakres opieki w Polsce niestety nie jest szeroki. Praktycznie medycyna w naszym kraju stawia na mnie krzyżyk, na szczęście w Niemczech mam szansę zawalczyć o kolejnych kilka lat życia. Jedna z Niemieckich klinik oferuje eksperymentalne metody leczenia.


Terapia jest droga, ale zdrowie i życie są dla nas bezcenne. Jeśli mogę Cię prosić o pomoc, to każda złotówka może być na wagę złota.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 244

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Joanna Sobota

    Witam , zgłaszam się do was o pomoc dla mojej córki , by mogła znów się uśmiechnąć. Wiem ze dobro zawsze wraca. Sama pomagałam jak moglam 🥺 bardzo prosimy o pomoc ID : rgvhr7 . Dziękuje każdemu za okazana jej pomoc! ❤️