id: 6xtp8u

Spacery śladami lubelskiego przemysłu - inicjatywa seniorów

Spacery śladami lubelskiego przemysłu - inicjatywa seniorów

Nasi użytkownicy założyli 1 146 339 zrzutek i zebrali 1 194 171 709 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Jesteśmy aktywną grupą seniorów, wspomaganą przez młodych wolontariuszy na co dzień działamy przy Fundacji Rozwoju i Aktywności Społecznej „Przyjaźń” w Lublinie, a także prowadzimy Senioralne Stowarzyszenie „W dawnym Dobrym Stylu”. Nasza grupa stara się działać i realizować systematycznie przedsięwzięcia społeczne skierowane, głównie do innych seniorów, wspierające ich aktywność na różnych płaszczyznach. Seniorzy potrzebują zapewnienia zajęć umożliwiających im aktywność psychospołeczną i fizyczną, ponieważ często oferta takich zajęć dla nich jest ograniczona, lub zbyt droga. Ponadto w obecnym czasie, podczas pandemii COVID 19 ich kontakty z innym ludźmi były bardzo ograniczone. Pragniemy zorganizować cykl „Spacerów historycznych” - dotyczących historii Lublina, które byłyby darmowe dla seniorów. Posiadamy już na realizację inicjatywy środki w wysokości 1500 złotych, potrzebujemy jeszcze 500 złotych na zapewnienie przewodnika, materiałów, biletów, nagrania itp. Warto wskazać, że wspólnym wysiłkiem oraz dzięki Państwa wpłatom w zeszłym roku zrealizowaliśmy pierwszą część takich spacerów, niestety przez ograniczenia związane z pandemią bez możliwości udziału większych grup uczestników. Materiał wypracowany na tych spacerach możecie Państwo obejrzeć pod wskazanym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=gmJobG9SAFs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3L50aViwuHR-m516t5Lo9gzYLosv9eQKj1gmuHujgUwmuFbvSdXhV2KgI


Będziemy wdzięczni za każde wsparcie. Pragniemy nadmienić, że chcemy naszą działalność prowadzić cyklicznie, aby seniorzy mieli możliwość angażowania się i aktywności, ale także rozumiemy, że na wszystko potrzeba pieniędzy. Prosimy Bardzo o Państwa Pomoc i danie nam możliwości realizacji się z pożytkiem dla innych. 


Poznaj nas bliżej: https://youtu.be/CXDP2qWn6iM

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

ST
Syn Tereski
115 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MF
Małgorzata Florczak-Chyłek
40 zł
GW
Kazimierz Świderski
30 zł
TW
Zofia Zatorska
25 zł
TW
Wójcik Maria
25 zł
GW
Olimpia Lewicka
20 zł
GW
Telka Józef
20 zł
ES
ELŻBIETA SAGAN
20 zł
GW
Wróbel Marian
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!