id: 6y7rzs

Pomoc Militarna zakup dronów

Pomoc Militarna zakup dronów

Nasi użytkownicy założyli 1 186 714 zrzutek i zebrali 1 247 364 413 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą wolontariuszy działających w Polsce ( w Warszawie) na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Pomagamy od początku trwania wojny. Jesteśmy zespołem zwykłych ludzi, którymi kieruje chęć pomocy. Poznaliśmy się w jednym z Centrów Pomocy Humanitarnej.

Na przełomie kwietnia i maja poznaliśmy człowieka walczącego w batalionie „Karpacka Sicz” i jego historia stała się inspiracją do wyjścia z naszą pomocą poza granice Polski . Przez pół roku trwania wojny poznaliśmy także wiele ludzkich historii, rozwiązaliśmy wiele trudnych spraw i pomogliśmy tysiącom uchodźców . Dotychczas przekazaliśmy na rzecz batalionu Karpacka Sicz ( walczącego w rejonach Buczy , Chersonia , Zaporoża ) trzy samochody terenowe , drony , starlinki , mundury i plecaki wojskowe . 

Pomysłodawcą akcji jest Marcin Kunicki, dzięki któremu żołnierze walczący w Ukrainie dostali już wsparcie (jako dowód zdjęcie w załączniku). Marcin i cała nasza ekipa organizuje co tydzień transport, który przewozi z Polski do Ukrainy wszystko, czego potrzebuje wojsko: lekarstwa, żywność, sprzęt wojskowy oraz to co będzie im niezbędne w czasie trwania wojny, podczas zbliżającej się zimy.

W ostatnich dniach trwają wzmożone ataki na terenie całej Ukrainy. Alarmy przeciwrakietowe słychać codziennie w obwodzie kijowskim. 90% ludności Lwowa pozostało bez dostępu prądu. Ataki kierowane są w cywili.

Żołnierze z batalionu Karpacka Sicz poprosili nas o wsparcie dla 80. brygady desantowo-desantowej z Lwowa . Najbardziej potrzebują dronów oraz starlinków , które ułatwią obronę .

Obecnie brygada utrzymuje obronę w pobliżu Chersonia, Limanie, Bachmut. Od początku wojny przebywają również w Buczy i Charkowie. 


Nie możemy zostać obojętni. Konieczne jest wsparcie dla tych, którzy walczą o wolność , również naszą .

Dlatego uruchomiliśmy zbiórkę na zakup dwóch dronów

Mavic 2 Enterprise Dual DJI w kwocie 28700zł za sztukę

Liczy się każde wsparcie. Razem możemy tego dokonać

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

 
Dane ukryte
300 zł
DB
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AV
Annemarie
50 zł
JM
Jacek Małecki-Tepicht
 
Dane ukryte
100 zł
KO
Kola
100 zł
AL
Aleksandra
50 zł
AO
Alina Onishchuk
500 zł
 
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!