id: 6ydz28

Jaskółki dla dzieci z Ukrainy

Jaskółki dla dzieci z Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 177 894 zrzutki i zebrali 1 230 978 867 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Aktualnie miejsc krótkotrwałego pobytu uchodźców jest bardzo dużo, ale wraz z napływem kolejnych grup ludzi uciekających przed wojną, zaczyna brakować miejsc gdzie kobiety i dzieci z Ukrainy mogłyby osiąść na trochę dłużej. Poszukuje się też miejsc dla ewakuowanych dzieci ...z piwnic i schronów bombardowanej Ukrainy...

W związku z tym podjęliśmy decyzję o natychmiastowym przystosowaniu nieużytkowanego piętra naszego internatu i udostepnienia go potrzebującym. Dzieciaki dla których chcemy stworzyć miejsca będą mogły liczyć na szeroką opiekę łącznie z nauką w naszej szkole i oczywiście treningami w naszej akademii. Chcemy zaopiekować się dzieciakami kompleksowo, dlatego w razie potrzeby będziemy gotowi również na przyjęcie wojennych sierot.

W celu przygotowania pomieszczeń konieczne jest jednak wykonanie niezbędnych prac hydraulicznych i elektrycznych oraz prace malarskie. Możemy liczyć na pomoc Zakładu Karny w Tarnowie, który wesprze nas osobami osadzonymi do wykonania podstawowych prac remontowych, oraz firmy Remondis, która bezpłatnie podstawi niezbędne kontenery. Niemniej jednak specjalistyczne prace związane z systemem wod-kan musimy zlecić specjalistycznej firmie, konieczny jest też zakup materiałów remontowych, a to wiąże się z wydatkami, których w tym momencie nie jesteśmy w stanie ponieść samodzielnie.

Minimalne środki jakie są niezbędne to przygotowania 30 miejsc to 55 tysięcy złotych. Udało się już zorganizować cześć kwoty dlatego z pracami ruszamy już od poniedziałku, ale nie obejdziemy się bez Waszego udziału w akcji. Udostępniajcie tą informację, rozmawiajcie w swoich firmach, wpłacajcie nawet najmniejsze kwoty. Każda złotówka ma ogromną moc!


Więcej informacji oraz sprawozdanie z realizacji projektu znajdziecie na stronie naszej szkoły - www.smstarnow.pl

Kalendarium akcji http://smstarnow.pl/jaskolki-dla-ukrainy-kalendarium/


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

KD
5 500 zł
BB
Bernard Kondracki
100 zł
JB
Jakub Bednarek
315 zł
 
Dane ukryte
510 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KK
Krzysztof Kosiński
500 zł
AS
UTSC
70 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków