POMÓŻCIE NAM W BUDOWIE ŚWIETLICY WIEJSKIEJ!!! ID: 6yjvrz

POMÓŻCIE NAM W BUDOWIE ŚWIETLICY WIEJSKIEJ!!! ID: 6yjvrz

5 586 zł z 30 000 zł

18%

5 586 zł

5 586 zł

z 30 000 zł

zakończona

zakończona

30.09.2019r

79

79

wspierających
18%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

POMÓŻCIE NAM W BUDOWIE ŚWIETLICY WIEJSKIEJ!!!!

Pani sołtys Połomu oraz prezes Stowarzyszenia w Urzędzie Marszałkowskim.

Podpisanie dofinansowania do budowy stanicy - świetlicy wiejskiej w Połomie.

POŁOM, mała miejscowość gminy Świętajno w powiecie oleckim i MY - STOWARZYSZENIE INICJATYW DOBRYCH "OD SIEBIE"... niewielka grupka ludzi o WIELKICH SERCACH, KREATYWNYCH UMYSŁACH i KONSEKWENTNYCH W DĄŻENIACH... Działamy dopiero od 4 lat ale NASZE dokonania na rzecz miejscowości Połom PRZEROSŁY OCZEKIWANIA WSZYSTKICH!!! Zrobiliśmy BARDZO DUŻO ALE... ciągle brakuje NAM ŚWIETLICY - MIEJSCA WSPÓLNYCH SPOTKAŃ, PRACY, ODPOCZYNKU itp. Niestety mimo, iż jest jest to na chwilę obecną NASZ PRIORYTET to BRAKUJE NAM ZWYCZAJNIE FUNDUSZY - BEZ WASZEJ POMOCY I WSPARCIA BĘDZIE NAM BARDZO CIĘŻKO. PROSIMY - POMÓŻCIE NAM!!!

Nasza historia zaczęła się 4 lata temu - miejscowość po dawnym PGR Połom była zapomniana, ponura i smutna...Powiedzieliśmy DOŚĆ!!! - WZIĘLIŚMY SPRAWY W SWOJE RĘCE!!!. Garstka ludzi stworzyła PLAN ODNOWY MIEJSCOWOŚCI POŁOM i sukcesywnie realizujemy go aż do dnia dzisiejszego - ŚWIETLICA JEST NIEZBĘDNA I JEJ BUDOWA SPĘDZA NAM SEN Z POWIEK!!! Przez ten czas DOKONALIŚMY CUDÓW - zbudowaliśmy cudowną plażę, , na której odbywa się cykliczna impreza pt. "Noc Świętojańska w Połomie" ; 1,5 h działkę sołecką zagospodarowaliśmy własnymi rękoma i ciężką pracą, mamy piękny plac zabaw, świetną naturalną ścieżkę zdrowia, "zaczarowany ogród dzikich owadów", "żywą altanę" czyli altankę z żywych witek wierzby pielęgnowaną systematycznie; otwartą scenę, którą adaptujemy na potrzeby spotkań z mieszkańcami i nie tylko, jednak jest to obiekt nieprzystosowany (zima Nas ogranicza a wręcz wyklucza z działania). Ciągle się rozwijamy, idziemy do przodu - w ostatnim czasie doprowadziliśmy wodę i energię elektryczną do działki sołeckiej, ogrodziliśmy ją no i ... przyszedł czas na ŚWIETLICĘ!!!

Niedawno jako wsparcie dla Naszego Stowarzyszenia powstało u Nas KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH. Nasze gospodynie chciałyby przygotowywać dla Nas pyszne potrawy i w ten sposób kultywować tradycję naszych potraw regionalnych, jednak nie mają odpowiedniego miejsca - każda z nich przygotowuje je SAMA w domu. Pomóżcie Nam zbudować miejsce, które będzie NAS ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ!!!

W styczniu 2018 roku pozyskaliśmy dofinansowanie z "Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na rok 2014/2020" na budowę stanicy-świetlicy wiejskiej, jednak są to środki bardzo znikome i niewystarczające, mimo iż WSZYSTKO ROBIMY SAMI - nie korzystamy z pomocy ŻADNEJ firmy ogólnobudowlanej!!!

PROSIMY WAS, POMÓŻCIE NAM DZIAŁAĆ DALEJ - ZA KAŻDĄ POMOC DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA I ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA POŁOMU!!!

Wszystkich państwa zapraszamy do odwiedzenia Naszego Stowarzyszenia na Facebooku aby na bieżąco śledzić Nasze poczynania i efekty budowy świetlicy - SID "OD SIEBIE" ze współpracą SOŁECTWA POŁOM!!! LICZYMY NA WAS!!!

SŁODKO I KALORYCZNIE - W POŁOMIE JEST ZAWSZE PYSZNIE!!!

UCZYMY NAJMŁODSZYCH SPRAWOWANIA PRAWIDŁOWEJ OPIEKI NAD ZWIRZĘTAMI!!!

PSIAKI FUTRZAKI MAJĄ Z NAMI DOBRZE!!!

"ZACZAROWANY OGRÓD DZIKICH OWADÓW" - jedyny taki w powiecie oleckim!!!!

WSPÓLNA PRACA ŁĄCZY POKOLENIA!!!

PRACA WRE - WSZYSTKO TWORZYMY SAMI!!!

POŁOM - W STRONĘ NATURY!!!

ŚCIEŻKA SENSORYCZNA - DROGA KU ZDROWIU!!!

OSTATNIE POPRAWKI PRZED WYLANIEM FUNDAMENTU!!!

FUNDAMENT WYLANY - wykonanie "MY SAMI"!!!

Wpłacający79

AD
Anna Dolata
500 zł
M
Marian Wyszogrodzki
300 zł
M
Marian Wyszogrodzki
300 zł
A
Anna Rogoża
200 zł
P
Piotr Januszko
200 zł
EJ
Ewa Jakubowicz
200 zł
P
Piotrek Januszko
200 zł
MN
Maciej Nowacki
180 zł
DS
Dariusz Szklarz
155 zł
MC
Małgorzata Czajkowska
155 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

534 350 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?