Na wydanie III tomiku "Szuflada Słów" Zakończona 01.05.2018r ID: 6zsba4

Na wydanie III tomiku "Szuflada Słów"

Zebrano 175 zł
z kwoty 2 500 zł

7 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

43
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witam nazywam się Artur zajmuje się pisaniem wierszy... pisanie jest moim hobby robię to bo lubię ...często pisze na życzenie ..poznaje człowieka resztę jego wnętrza przelewam na papier.. zapraszam do dalszej części...cała zrzutka jest założona przez moją koleżankę to Ona opisuje wszystko ... Ja tylko dałem na to pozwolenie...poznajcie mnie bliżej...


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Czy myślałeś kiedyś ,że chcesz coś robić...lecz zawsze tłumaczyłeś sobie, że i tak Ci się to nie uda,bo to za trudne, że będzie ciężko.. że jednak szkoda czasu ,bo i tak z tego nic nie wyjdzie.Załamujesz się ..tracisz sens w siebie..wiarę w lepsze -jutro.Wiesz,że jesteś sam..Masz obok siebie inne osoby, ale dalej brniesz w swoim szarym życiu.Przychodzi taki czas ,że pojawiają się w życiu inne osoby,które chcą zrobić wszystko by jednak Ci się udało,by pojawił się uśmiech na twarzy! Przejmuje tą inicjatywę,chcę walczyć w jego imieniu...a dlaczego? Bo dla niektórych osób po porostu -warto!


KILKA SŁÓW O POECIE,KTÓRY PODBIŁ SERCA WIELU OSÓB SWĄ POEZJĄ, LECZ SĄ JESZCZE INNE, KTÓRE MUSZĄ O NIM USŁYSZEĆ!


ARTUR CZEKAJSKI- skromny człowiek w roli "Zosi samosi" -chce coś osiągnąć,lecz chce radzić sobie w tym sam.

Urodził się 5 kwietnia 1983 r w Katowicach. Jego przygoda z pisaniem wierszy rymowanych rozpoczęła się w szkole średniej .Początkowo publikował je na blogu,następnie na portalach poetyckich.Zachęcony opiniami innych,pomyślał o wydaniu autorskiego tomiku,dążąc w ten sposób do realizacji swoich marzeń.Swoją twórczością pragnie również dotrzeć do wrażliwych czytelników,by wzbudzić w nich to co najważniejsze ,a większość o tym zapomina-UCZUCIA.Pisze prostym,zrozumiałym dla wszystkich językiem.Skromnie liczy ,że grono tych,którzy sięgną po książkę odkryją jego prawdziwe oblicze i wyniesie pewien przekaz dla samych siebie.Autor uważa bowiem,ze poezja to dziedzina życia będąca oceanem refleksji,które łączą pokolenia.

WALCZ O MARZENIA,BYŚ NIGDY NIE POWIEDZIAŁ ,ŻE NIE SPRÓBOWAŁEŚ

"Zwierciadła tożsamości" - debiut poetycki-zbiór rymowanych wierszy ,napisany przejrzystym językiem. Czytelnik znajduje w nim głównie teksty oparte na ludzkich emocjach,czyli tęczę życia każdego z Nas.


"Labirynt natchnienia"- to drugi tomik wydany przez autora. Ten tomik był wydany głównie dla przyjaciół,znajomych z którymi pracuje. Czerpie energie,poznając każdą osobę. Potrafi napisać wiersz w bardzo krótkim czasie.. Zagląda do duszy człowieka poznając jego wady i zalety.Pisanie sprawia mu wielką radość...wie,że robi to dla innych...Fajnie jest poczytać coś o sobie,oczami drugiej osoby...Wiersz pisany o znajomej z pracy

Wiersz pisany o znajomym z pracy

"Szuflada słów"-Trzeci tomik ,który niestety nie został jeszcze wydany.. ponieważ brakuje nam pieniążków ...każde wydanie tomiku to koszty.. a wiadomo jak każdy z Nas ma inne wydatki..dlatego autor wierszy nie prosi o to.. odkłada swoje marzenia i ucieka w ten sposób przed spełnieniem kolejnego etapu marzeń.Potrzebujemy zebrać 3000 zł na wydanie tomiku z kolorowymi ilustracjami . Trzeci tomik to jest podsumowanie dwóch wcześniejszych.. znajdziemy w nim ponad 150 wierszy o przeżyciach,znajomych,dzieciach,niektóre wiersze będą napisane w sposób komiczny, niektóre wzniośle, autor chce Nas zachwycić.. Ja obecnie jestem na studiowaniu każdej literki z osobna.. za dużo nie mogę Wam zdradzić, Zrzutka to portal gdzie każdy zbiera na co chce... Ja z pomocą innej koleżanki natknęłam się na ten.. są bardziej potrzebujące osoby ale bardzo proszę udostępnij chociaż moją historie.

Wszystkie zdjęcia są zdjęciami autora .. zastrzega on sobie prawa do kopiowania zdjęć lecz zezwala na udostępnianie postu. Dziękujemy za każde udostępnienie i każdą oddaną złotówkę!!


Wiersz w pierwszego tomiku jeden i drugi.


PAMIĘTAJ! NIGDY NIE TRAĆ WIARY !!

JEŚLI UPADNIESZ,TO WIEDZ,ŻE POJAWI SIĘ KTOŚ NA TWOJEJ DRODZE, KTO POMOŻE CI WSTAĆ.WALCZ O ZDROWIE,MARZENIA,RODZINĘ.

KIEDYŚ DOBRYM GESTEM ,SPOTKA CIĘ W ŻYCIU COŚ DOBREGO!Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
Użytkownik anonimowy

20.12.2017 20:13

co za determinacja, wazne jest to by dazyc do.swoich marzen i sie nie poddawac :) zycze powodzenia :) :) :)

Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
N
NS2
20 zł
N
N.S
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
4 zł

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

N
NS2
20 zł

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Pomóż zebrać 2 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

43
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.