id: 6zwebh

Pomoc dla szkoły w Salwadorze

Pomoc dla szkoły w Salwadorze

Opis zrzutki

Podróżowaliśmy po świecie, wysyłaliśmy turystów w świat jako biuro podróży Kiribati Club.Tworzyliśmy projekty wsparcia dla świata i podjęliśmy działania w kierunku utworzenia fundacji. Niestety pandemia zatrzymała nas w działaniu. Pomyślałam, że wcale nie musi tak być. Chcemy, żeby dzieci ze szkoły w Apopa wiedziały, że pamiętamy o nich również w ciężkich momentach, kiedy świat się zatrzymał. Dzisiaj oni potrzebują jeszcze większej pomocy. Kraj slaby gospodarczo nie radzi sobie w czasie pandemii.Szkoła zamknięta, nauczanie jest online. Dzieci siedzą w domach jak nasze. Pomóżcie uzbierać kwotę na pomoc dla tej szkoły. Dziś potrzeby to sprzęt techniczny, opłaty za internet, pomoce w nauczaniu w czasach pandemii. Ten rok pokrzyżował wszystkim plany. Jak wiecie biura podróży , a więc też Kiribati Club nie zarobiło prawie nic. A dzieci w dzielnicy Apopa w Salwadorze podobnie jak nasze są pozamykane w domach. Chcemy ofiarować szkole pieniądze. Może uda zorganizować wycieczkę jak pandemia się skończy.

Ta zrzutka to prezent na gwiazdkę dla projektu Wsparcie dla Świata Salwador Młodzi Gniewni z Salwadoru - Wsparcie dla Świata - Kiribati Club. Szukamy podróżników, którzy wspierają nasze projekty, szczególnie też dlatego, ze są one długofalowe.

W zeszłych latach dzieci własnoręcznie pod opieką profesorów wykonały koszulki Kiribati Club. Zresztą sami popatrzcie! Zapraszamy na film https://youtu.be/By-1uZQ-Wd4


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 21

 
Dane ukryte
500 zł
M
Małgorzata :-)
200 zł
IP
Isabelle Pasek-Evans
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
Małgorzata
100 zł
E
Ewa
50 zł
K
Kasia
50 zł
A
Aneta
50 zł
ID
Izabela Danielewicz
50 zł
JD
Joanna Dzieciątkowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 286 zrzutek

i zebrali

439 148 015 zł

A ty na co dziś zbierasz?