id: 6zwebh

Pomoc dla szkoły w Salwadorze

Pomoc dla szkoły w Salwadorze

Nasi użytkownicy założyli 982 145 zrzutek i zebrali 1 004 745 922 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podróżowaliśmy po świecie, wysyłaliśmy turystów w świat jako biuro podróży Kiribati Club.Tworzyliśmy projekty wsparcia dla świata i podjęliśmy działania w kierunku utworzenia fundacji. Niestety pandemia zatrzymała nas w działaniu. Pomyślałam, że wcale nie musi tak być. Chcemy, żeby dzieci ze szkoły w Apopa wiedziały, że pamiętamy o nich również w ciężkich momentach, kiedy świat się zatrzymał. Dzisiaj oni potrzebują jeszcze większej pomocy. Kraj slaby gospodarczo nie radzi sobie w czasie pandemii.Szkoła zamknięta, nauczanie jest online. Dzieci siedzą w domach jak nasze. Pomóżcie uzbierać kwotę na pomoc dla tej szkoły. Dziś potrzeby to sprzęt techniczny, opłaty za internet, pomoce w nauczaniu w czasach pandemii. Ten rok pokrzyżował wszystkim plany. Jak wiecie biura podróży , a więc też Kiribati Club nie zarobiło prawie nic. A dzieci w dzielnicy Apopa w Salwadorze podobnie jak nasze są pozamykane w domach. Chcemy ofiarować szkole pieniądze. Może uda zorganizować wycieczkę jak pandemia się skończy.

Ta zrzutka to prezent na gwiazdkę dla projektu Wsparcie dla Świata Salwador Młodzi Gniewni z Salwadoru - Wsparcie dla Świata - Kiribati Club. Szukamy podróżników, którzy wspierają nasze projekty, szczególnie też dlatego, ze są one długofalowe.

W zeszłych latach dzieci własnoręcznie pod opieką profesorów wykonały koszulki Kiribati Club. Zresztą sami popatrzcie! Zapraszamy na film https://youtu.be/By-1uZQ-Wd4


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MZ
Małgorzata :-)
200 zł
IP
Isabelle Pasek-Evans
200 zł
MW
Małgorzata
100 zł
MI
Michal
50 zł
EW
Ewa
50 zł
ID
Izabela Danielewicz
50 zł
JD
Joanna Dzieciątkowska
50 zł
AN
Aneta
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!