id: 72645z

Mikołaj z ulicy Krakowskiej - razem stwórzmy Magię Świąt i zorganizujmy wspólnie paczki

Mikołaj z ulicy Krakowskiej - razem stwórzmy Magię Świąt i zorganizujmy wspólnie paczki

Nasi użytkownicy założyli 1 014 006 zrzutek i zebrali 1 060 146 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Mikołaj z ulicy Krakowskiej” – impreza charytatywna organizowana od 16 lat!

 

Pewne rzeczy w życiu są stałe, pewne zmienne. Pewne jest to, że pory roku następują po sobie w określonej kolejności, że rano wschodzi słońce, że ... w życiu następują zmiany. Z jednej strony, jako społeczeństwo, jesteśmy teraz w okresie ważnych i trudnych wydarzeń. Ma to bezpośrednie przełożenie

na funkcjonowanie sektora ngo, w tym naszej fundacji. Od 30 lat nieprzerwanie pracujemy na rzecz drugiego człowieka, wsparcia go w sytuacji kryzysowej, podniesienia na duchu, wskazania drogi wyjścia z trudnej sytuacji. Obejmujemy wsparcie osoby dorosłe, seniorów i dzieci. I to właśnie dla najmłodszych jest „Mikołaj z ulicy Krakowskiej” – akcja która sprawia, że dzieci dalej są dziećmi, a ich naturalna energia i radość nie są niczym zakłócane. Dlatego podjęliśmy decyzję, że i w tym roku wspólnie z darczyńcami podarujemy im paczki mikołajkowe.

 


Z Mikołajem do dzieci – możesz w tym pomóc!

 

 

Wszystkie osoby, które lubią sprawiać radość innym zapraszamy do wsparcia corocznej akcji charytatywnej „Mikołaja z ulicy Krakowskiej” organizowanej przez Fundację Chrześcijańską „Adullam”. Do tej pory, dzięki wspólnym działaniom prezenty otrzymało 7350 dzieci z Częstochowy i okolic.

Przygotowanie, koordynacja i sam finał akcji to ogromne przedsięwzięcie, które angażuje wolontariuszy, pracowników Fundacji „Adullam” oraz darczyńców. Akcja ma także mocny walor edukacyjny - wspieramy i okazujemy miłość tym, którzy są na nią najwrażliwsi.

 

 

  Zachęcamy też Ciebie!

 

 

 Możesz stać się częścią tego wielkiego wydarzenia. Nasz akcja kierowana jest do dzieci z terenu Częstochowy oraz gmin m.in. Mykanów i Konopiska, z rodzin przeżywających różne kryzysy, dzieci z różnymi niepełnosprawnościami oraz z pieczy zastępczej. W tym roku w ramach przedsięwzięcia planujemy przygotować prezenty i paczki mikołajkowe dla 600 dzieci. Chcielibyśmy, aby taki przykład partnerskiego działania miał swój oddźwięk w województwie śląskim, a także w całym kraju. Każda paczka składała się z dwóch części: słodyczowej i prezentu dostosowanego do dziecka, tj. płci, wieku i ewentualnego stopnia niepełnosprawności.

 

 

 

Jak to będzie wyglądało w tym roku?

 

 

 

Inauguracja akcji odbędzie się 2 grudnia o godzinie 15.00 w „Chatce Mikołaja” przy ulicy Krakowskiej 34 w Częstochowie. W bajkowym klimacie, przy blasku kominka, śmiechu elfów i skrzatów dzieci spotkają się z Mikołajem, będzie magicznie! Dołącz do nas :-)

Zapraszamy Cię do wsparcia tej szlachetnej akcji. Każda kwota będzie wielkim gestem wsparcia, za który z góry dziękujemy. Razem stwórzmy wyjątkową magię „Mikołaja z ulicy Krakowskiej”.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
20 zł
AL
Agata Leszczyńska
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MI
Ewa
200 zł
PG
Sylwia Klimek
ukryta
JM
Jolanta Miękina
200 zł
WL
Witold L
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
GS
Małgosia
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!