Kampania promocyjna do Budżetu Obywatelskiego 2020 - budowa ścieżki rowerowej typu Singletrack koniec za 95 dni ID: 729un2

Kampania promocyjna do Budżetu Obywatelskiego 2020 - budowa ścieżki rowerowej typu Singletrack

Zebrano 281 zł
z kwoty 3 000 zł

9 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Cześć w tym roku (2018) nasz projekt budowy singletracka w Gorlicach zajął zaszczytne drugie miejsce w Budżecie Obywatelskim brakło nam bardzo niewiele 37 głosów aby go wygrać dlatego zbieramy siły i środki aby w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim miejsce drugie przekuć w zwycięstwo!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Cześć w tym roku (2018) nasz projekt budowy singletracka w Gorlicach zajął zaszczytne drugie miejsce w Budżecie Obywatelskim.

Brakło nam bardzo niewiele 37 głosów aby go wygrać dlatego zbieramy siły i środki aby w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim miejsce drugie przekuć w zwycięstwo! 


Czym w ogóle są singletracki?

Singletracki to wąskie (do 1.5 metra), kręte i pofalowane ścieżki, stworzone do czerpania frajdy z jazdy. W naturze zaliczane są do gatunków zagrożonych wyginięciem, więc coraz częściej budowane są specjalnie dla rowerzystów. Inaczej zwane są "zrównoważonymi trasami rowerowymi" a ich "zrównoważenie" nie ma nic wspólnego z psychiatrią - oznacza trwałość tras. Już na etapie założenia budowy singletracki mają za zadanie wytrzymać użytkowanie przez tysiące rowerzystów, o różnym stopniu zaawansowania i w każdych, nawet tych najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.


Na co pójdą środki które wpłacicie?

Z zebranego doświadczenia w promowaniu projektów do budżetu obywatelskiego wiemy, że to wcale nie taki tani biznes. Duże spółdzielnie mieszkaniowe stowarzyszenia czy ośrodki sportu dysponują narzędziami do łatwego i bezpośredniego kontaktu z Mieszkańcami. Dlatego nasze środki pójdą w głównej mierze na takie bezpośrednie kontakty + reklamy na lokalnych portalach namawiające do głosowania za projektem.Dla Każdego!

Singletracki to ścieżki dla Każdego niezależnie od posiadanych umiejętności czy sprzętu.

Frajda!

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy prosem frajda na ścieżkach zależy tylko od Ciebie!

Zgodna z Naturą!

Po roku ścieżka wygląda jakby była od zawsze w tym miejscu!


NAGRODY

Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować Wam żadnej nagrody. Mamy nadzieję że tą największą będzie wygrana w przyszłorocznym budżecie i możliwość śmigania po singlach na Górze Cmentarnej :)

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZ PROJEKT Z 2018?

Ten w 2019 będzie taki sam!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Nasi użytkownicy założyli

323 678 zrzutek

Pomóż zebrać 3 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.