Kampania promocyjna do Budżetu Obywatelskiego 2020 - budowa ścieżki rowerowej typu Singletrack ID: 729un2

2 225 zł z 3 000 zł

74%

2 225 zł

z 3 000 zł

zakończona

10.09.2019r

49

wspierających
74%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć w tym roku (2018) nasz projekt budowy singletracka w Gorlicach zajął zaszczytne drugie miejsce w Budżecie Obywatelskim brakło nam bardzo niewiele 37 głosów aby go wygrać dlatego zbieramy siły i środki aby w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim miejsce drugie przekuć w zwycięstwo!

Cześć w tym roku (2018) nasz projekt budowy singletracka w Gorlicach zajął zaszczytne drugie miejsce w Budżecie Obywatelskim.

Brakło nam bardzo niewiele 37 głosów aby go wygrać dlatego zbieramy siły i środki aby w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim miejsce drugie przekuć w zwycięstwo!

Czym w ogóle są singletracki?

Singletracki to wąskie (do 1.5 metra), kręte i pofalowane ścieżki, stworzone do czerpania frajdy z jazdy. W naturze zaliczane są do gatunków zagrożonych wyginięciem, więc coraz częściej budowane są specjalnie dla rowerzystów. Inaczej zwane są "zrównoważonymi trasami rowerowymi" a ich "zrównoważenie" nie ma nic wspólnego z psychiatrią - oznacza trwałość tras. Już na etapie założenia budowy singletracki mają za zadanie wytrzymać użytkowanie przez tysiące rowerzystów, o różnym stopniu zaawansowania i w każdych, nawet tych najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Na co pójdą środki które wpłacicie?

Z zebranego doświadczenia w promowaniu projektów do budżetu obywatelskiego wiemy, że to wcale nie taki tani biznes. Duże spółdzielnie mieszkaniowe stowarzyszenia czy ośrodki sportu dysponują narzędziami do łatwego i bezpośredniego kontaktu z Mieszkańcami. Dlatego nasze środki pójdą w głównej mierze na takie bezpośrednie kontakty + reklamy na lokalnych portalach namawiające do głosowania za projektem.

Dla Każdego!

Singletracki to ścieżki dla Każdego niezależnie od posiadanych umiejętności czy sprzętu.

Frajda!

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy prosem frajda na ścieżkach zależy tylko od Ciebie!

Zgodna z Naturą!

Po roku ścieżka wygląda jakby była od zawsze w tym miejscu!

NAGRODY

Niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować Wam żadnej nagrody. Mamy nadzieję że tą największą będzie wygrana w przyszłorocznym budżecie i możliwość śmigania po singlach na Górze Cmentarnej :)

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZ PROJEKT Z 2018?

Ten w 2019 będzie taki sam!

Przeczytaj więcej

Aktualności3

  • Do końca zrzutki zostało równe dwa tygodnie a na koncie już prawie 2000 zł!

  • Mamy już ponad 1000zł!!! To dzięki Wam singletrack pięknie wypromuje się w czasie najbliższego budżetu obywatelskiego ale pamiętajcie zrzutka to nie koniec od 20.09 wszystkie ręce na pokład i zbieramy głosy od wszystkich mieszkańców Gorlic którzy ukończą 16 lat w tym roku!!! ????????????

  • Ogłoszono harmonogram budżetu obywatelskiego na rok 2020. Aby osiągnąć nasz cel mamy czas do 20.09 wtedy też rozpocznie się decydująca rozgrywka o naszego singletracka! Namawiajcie znajomych udostępniajcie zbiórkę razem zdziałajmy coś dla Gorlic!

Wpłacający49

P
Poltek
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
TD
Teresa Dąbrowska
100 zł
W
Wax
25 zł
MB
Marek Bukowski
50 zł
K
Katarzyna
ukryta
O
Olga de Żbik
50 zł
TL
Tomasz Liboska
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

394 160 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?