Wpłać na zrzutkę: Nowe Opinie - felietony, artykuły, podcasty

RK
Rafał Klan
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dobry materiał na stronę

  5 złotych zawsze dobrze mieć w kieszeni. Przyda się. Czasami szybki wypad do sklepu po bułki i wystarczy mieć piątaka, żeby wrócić do domu szczęśliwym.Za piątaka można tez kupić pojedyncze saszetki z kawą. Na kilka na pewno starczy. Jestem kawoszem, czasami korzystam z takich prostych i szybkich rozwiązań.Jeśli więc zdecydujecie się postawić mi raz w miesiącu kawę, to z góry dziękuję.
  rozwiń
 • Czuję się doceniony

  Dyszka to już poważniejsza sprawa. Wystarczy na ulubiony tygodnik, a nawet przy dobrych wiatrach na film DVD. Zdarzają się takie cuda.Jeżeli zdecydujecie się wesprzeć mnie kwotą 10 złotych miesięcznie, będzie to dla mnie sygnał, że doceniasz projekt Nowe Opinie. Za tę kwotę masz dostęp do wszystkich, nielimitowanych tekstów, jakie pojawiły się na blogu do 26 września 2021 roku plus jeden artykuł z limitowanej opcji, który pojawi się od momentu Twojego wsparcia projektu Nowe Opinie.
  rozwiń
 • Dostęp wszystkich limitowanych tekstów

  25 złotych miesięcznie to więcej niż suma dwóch poprzednich progów. To już nie tylko tygodnik i film, świeże pieczywo i kawa. To coś więcej. Na przykład miesięczny dostęp do niektórych serwisów streamingowych.Jeżeli zdecydujecie się wesprzeć mnie kwotą 25 złotych, to będzie dla mnie zobowiązujące. Do tego stopnia, że otrzymasz dostęp do każdego tekstu, limitowanego hasłem.Dodatkowo ostatniego dnia miesiąca otrzymasz przypomnienie w postaci newslettera o wszystkich opublikowanych tekstach w danym miesiącu.
  rozwiń
 • Podcast

  Wydatek miesięczny w postaci 49 złotych, to duże obciążenie dla budżetu domowego. Można tę kwotę wykorzystać na świetną książkę w twardej oprawie lub na spotkanie w małym gronie. Jeżeli zdecydowałeś się mnie wesprzeć tą kwotą, to czuję ogromną odpowiedzialność.W tym progu otrzymujesz wszystkie bonusy z poprzednich progów..Dodatkowo otrzymujesz raz w miesiącu podcast, poświęcony literaturze, filmowi lub aktualnym wydarzeniom z lokalnej lub ogólnopolskiej polityki.
  rozwiń
 • Nagroda imienna

  Jeżeli zdecydowałeś się wspierać mnie miesięcznie tą kwotą, to mogę jedynie nisko pochylić się, dziękując za zaufanie.Poza wszystkimi bonusami z progów poprzednich, publicznie podziękuję Wam z imienia i nazwiska w podcastach ,,Rozmowy o Wschowie" oraz ,,Pod mocną Wschową" za tego rodzaju wsparcie.Będzie to nagroda imienna
  rozwiń
 • Spotkanie

  Cuda się zdarzają. I traktuję to, jako ogromny cud, jeżeli zdecydowałeś się wesprzeć mnie miesięcznie kwotą 299 złotych.Za 299 złotych prawdopodobnie można zaprenumerować na pół roku jeden tygodnik opinii, dostęp roczny do podcastów radia TokFm, a i tak pewnie zostanie jeszcze coś z tego. Zatem jest to dla mnie ogromne zobowiązanie, żeby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich publicystycznych obowiązków.Poza wszystkimi bonusami z poprzednich progów zaproponuję Ci raz w miesiącu spotkanie zdalne lub osobiste, podczas którego będzie okazja porozmawiać o ważnych lokalnych sprawach.
  rozwiń
 • Niespodzianka

  Topoziom porównywalny z odkryciem, że Michel Huellebecq właśnie zaprosił mnie do Paryża, żeby pogadać o życiu ;)Byłoby to fantastyczne wsparcie, o jakim można sobie tylko pomarzyć.Tutaj oczywiście pojawiłyby się wszystkie bonusy z poprzednich progów.Mam tutaj kilka pomysłów na bonusy i każdy z nich omówię z Wpłacającym osobno.
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Wybierz sposób zapłaty

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Płatność będzie pobierana co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Dlaczego warto wspierać cyklicznie?
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego, które tracisz wybierając wsparcie jednorazowe:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.