id: 72ygv4

Zbieram fundusze na utrzymanie i dalszy rozwój klubu KZKG RP w roku 2020.

Zbieram fundusze na utrzymanie i dalszy rozwój klubu KZKG RP w roku 2020.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 782 zrzutki i zebrali 1 230 602 640 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Mirosław Surmacz i od 02.05.2015 prowadzę ogólnopolski Klub Zdobywców Koron Górskich Rzeczypospolitej Polskiej KZKG RP. Celem klubu jest promocja polskich gór, aktywnego trybu życia który to realizować można poprzez uprawianie turystyki górskiej . Klub realizuje największy w Polsce projekt związany z turystyką górską. Jest to najbardziej kompleksowa i najpełniej opracowaną oferta dla tych dla których góry są pasją a zdobywanie koron i kolekcjonowanie związanych z tymi projektami odznak jest dodatkowym górskim hobby. W ofercie klubu znajduje się 35 unikatowych programów górskich do realizacji popularnie zwanych koronami. Do zdobycia wytypowano 447 szczytów do zdobycia w zamian za to można uzyskać na pamiątkę aż 115 odznak. W ramach wpłat wnoszonych przez was dobrowolnie każda osoba przystępująca lub już należąca do klubu otrzyma pakiet akcesoriów lub gadżetów klubowych ustalanych indywidualnie. Oferowane artykuły nie są dostępne w zwykłej sprzedaży. Dostęp do nich posiadają tylko uczestnicy tej zabawy. Wszystkie są najwyższej jakości , wykonane z najlepszej klasy materiałów i charakteryzują się bardzo wysokim poziomem estetyki. Prowadzenie klubu wymaga ode mnie wielu wyrzeczeń, pochłania masę czasu ale też daje olbrzymia satysfakcję. Jakby na to nie spojrzeć klub to także olbrzymie przedsięwzięcie finansowe. Każdemu kto wspiera ten projekt serdecznie dziękuję za pomoc. Życzę wszystkim fantastycznej zabawy z koronami i odznakami górskimi. Życzę fenomenalnych górskich przygód zakończonych szczęśliwym powrotem do domu.

W tym roku pozyskiwane fundusze zostaną przeznaczone na:

1. Bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem klubu / akcesoria klubowe typu książeczki, odznaki, gadżety klubowe to lwia część wydatków/. Główny cel to zwiększenie stanów magazynowych po to żeby z braku np. odznak nie było przerw w codziennej pracy klubu.

2. Organizacja imprez promocyjnych klubu w obiektach turystycznych.

3. Sfinansowanie imprezy jubileuszowej, wydanie z tej okazji odznaki jubileuszowej i dyplomów na 5 urodziny klubu.

4. Dofinansowanie projektu flagi.

5. Sfinansowanie akcesoriów do akcji promocyjnych klubu. Banery, wizytówki, naklejki.

6. Sfinansowanie tabliczek z oznaczeniami szczytów w kilku pasmach górskich w Polsce.

7. Ochrona prawna klubu.

8. Opłaty związane z uczestnictwem klubu na imprezach typu targi turystyczne, festiwale górskie czy zloty organizowane przez adminów popularnych grup facebook.

9. Częściowa redukcja bankowych zobowiązań klubu.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 185

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • MH
    Mariusz Horosiewicz

    Wpłata 30 pln za Adama na 5 urodziny klubu KZKG RP 1-3.05.2020

    30 zł