id: 72z3vs

Pomoc dla pogorzelców | Straciliśmy wszystko (Wierbka - Krasuccy)

Pomoc dla pogorzelców | Straciliśmy wszystko (Wierbka - Krasuccy)

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 450 zrzutek i zebrali 1 161 477 764 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nigdy nie sądziliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli korzystać z portalu zrzutka jako osoby potrzebujące pomocy. Jednak tak się stało. W dniu 9 kwietnia 2021r. nasze życie całkowicie się odmieniło! W wyniku pożaru straciliśmy wszystko co mieliśmy, mieszkanie, ubrania, dach nad głową, praktycznie wszystko. Niestety pomimo szybkiej reakcji okolicznych mieszkańców, którzy wezwali straż pożarną oraz samodzielnej próby ugaszenia pożaru nie udało się uratować mieszkania. W wyniku pożaru oraz akcji gaśniczej mieszkanie stało się jednym wielkim pogorzeliskiem. Niestety ogień rozprzestrzeniający się w poszyciu dachowym nie oszczędził również części dachu. W naszej obecnej bardzo ciężkiej sytuacji jesteśmy zmuszeni do niezwłocznej naprawy dachu. Budynek w którym mieszkamy jest budynkiem w którym mieszka kilka rodzin. Zobowiązuje nas to do podjęcia działań mających na celu naprawę dachu, tak aby móc przywrócić budynek do normalnego funkcjonowania.


Niespełna dwa lata temu podjęliśmy decyzję o zaciągnięciu kredytu długoterminowego aby wykonać remont w mieszkaniu, w którym dotychczas mieszkaliśmy. Do tego czasu żyliśmy tam bez łazienki i bieżącej ciepłej wody. Po wykonaniu prac remontowych, długo nie nacieszyliśmy polepszeniem komfortu życia, bo dosłownie dwa dni temu to wszystko zabrał nam ogień! Niestety całej naszej włożonej pracy już nie ma, pozostał z nami jedynie kredyt na kilka najbliższych lat. Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób mogących nas wesprzeć jakąkolwiek formą pomocy: wsparcie finansowe, materiały budowlane, pomoc w odbudowie, czy chociażby wsparcie dobrym słowem. Cieszymy się że nie ucierpiało na tym nasze życie, materialnie to mieszkanie było dla nas wszystkim co w życiu mieliśmy, teraz pozostało nam jedynie prosić o pomoc ludzi o dobrym sercu.


Na chwile obecną lokal w którym mieszkaliśmy pozostaje wyłączony z użytku do czasu wykonania wymaganych prac. Z całego serca prosimy o pomoc w powrocie do normalności.


Z poważaniem, Monika i Grzegorz Krasuccy, pogorzelcy z Wierbki

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 114

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków