id: 737gm3

Puchar Świata - Grecja

Puchar Świata - Grecja

Nasi użytkownicy założyli 1 169 768 zrzutek i zebrali 1 218 830 273 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Drodzy przyjaciele, znajomi i nieznajomi !
Dance Team Braniewo to formacja taneczna, którą tworzą 22 osoby w wieku 10-14 lat. Na co dzień jesteśmy uczniami szkół podstawowych z Braniewa, Pieniężna oraz Elbląga. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w momencie kiedy zaczęliśmy przychodzić na lekcje tańca do Pana Piotra Beńko ze Studio Tańca Hipnotic. Dzięki niemu taniec stał się naszym wspólnym językiem, a sala treningowa i parkiet naszym drugim domem.jw0mO48xGTHk3sgg.jpg


Jeszcze niedawno nikt z nas nawet nie pomyślał, że pasja do tańca zaprowadzi nas w to miejsce w którym teraz jesteśmy. Dzięki ciężkiej pracy na sali treningowej, udało nam się już odnieść kilka sukcesów, wśród których najważniejsze to :

- 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Liberec w Czechach ( listopad 2023) – DZIĘKUJEMY osobom, które wsparły naszą poprzednią zrzutkę – bez Was byłoby trudniej ;

- 1 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu (kwiecień 2024)5kp8P0v9pvr71cY5.jpg

A teraz…..otwierają się przed Nami nowe drzwi - Puchar Świata, który odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2024 w Atenach. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale również szansa na zdobycie bezcennych doświadczeń, które pomogą nam kształtować nasze taneczne i życiowe ścieżki. Niestety, koszt takiego wyjazdu dla całej grupy to bardzo wielkie obciążenie dla budżetów domowych naszych rodziców. Dlatego też, aby móc kontynuować naszą taneczną podróż i rozwijać umiejętności na międzynarodowej arenie, zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie finansowe naszej zbiórki. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą wpłatę.


2D9ZFjTkllBoBf76.jpg

Wszystkie środki finansowe, które uda nam się zebrać, zostaną w całości wykorzystane na pokrycie kosztów niezbędnych do organizacji tego wyjazdu.

Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydują się wesprzeć naszą zrzutkę. Wierzymy, że z WAMI- naszymi wspierającymi aniołami, uda nam się osiągnąć nasz cel -nie tylko na parkiecie, ale również w życiu.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Bilety, usługi, vouchery • Wypieki okazjonalne
Bon podarunkowy na ciasto rafaello
Bon na ciasto Rafaello wykonane w domowych warunkach.Bon prześlę elektronicznie na maila.Ciasto do odbioru osobistego ( okolice Pieniężna)

Cena końcowa

105 zł

Ilość licytujących: 2

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Wypieki okazjonalne
Bon podarunkowy na ciasto Snikers
Bon na ciasto Snikers upieczone w domowych warunkach.Bon prześlę elektronicznie na maila. Ciasto do odbioru osobistego ( okolice Pieniężna)

Cena końcowa

130 zł

Ilość licytujących: 4

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 129

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków