id: 7393r3

Pomóżmy rodzinie z Brzeźnicy odbudować dom po pożarze

Pomóżmy rodzinie z Brzeźnicy odbudować dom po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 177 885 zrzutek i zebrali 1 230 905 741 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W dniu dzisiejszym 10.01.2021 około godziny 2 w nocy w domu Przemka, Pauliny i ich synka wybuch pożar.

Pogorzelcy zostali pozbawieni dachu nad głową,

ogień strawił cały dobytek, począwszy od sprzętów elektronicznych, przez ubrania, książki, dokumenty, pamiątki, zabawki dziecka. Na szczęście wszyscy domownicy wyszli z pożaru o własnych siłach. Jednak budynek nadaje się do generalnego remontu.

xa07f65479611d6c.jpegSami sobie nie dadzą rady, dlatego my jednostka OSP Brzeźnica zaoferowaliśmy pomoc w uzbieraniu środków na remont domu. Sami też przekazujemy część zebranych pieniędzy z zrzutki na sprzęt dla nas. Pomoc zaoferowała również Gmina Dębica. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na społeczność lokalną, aby poszkodowani mogli wrócić do własnego domu.

ebace727ae406d23.jpegWszystkim osobą chcącym pomóc z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Jeśli ktoś chce pomóc w inny sposób np. w przekazaniu ubrań czy materiałów budowlanych prosimy o kontakt z GOPS Dębica lub w wiadomości prywatnej na stronie OSP Brzeźnica.

Liczymy na Was mieszkańcy Brzeźnicy i całej Gminy Dębica!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 537

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Aleksander Żmuda

    Wpłaciłem ale mam pytanie dla organizatora skąd te kwoty za pokrycie kosztów obsługi transakcji ? Mam obawy ze więcej pieniędzy pójdzie na obsługę itp jak docelowo dla potrzebujących . Ps. Kilka razy pisze ten komentarz myślę ze ta aplikacja w końcu udostępni do wiadomości publicznej jeśli nie skasują

    • Mateusz Skrzypek

      Koszty obsługi transakcji są dobrowolne, aplikacja zachęca do pokrycia kosztów transakcji, jednak wystarczy zaznaczyć, że tego nie chcemy i wtedy nie ponosimy żadnych kosztów. Pozdrawiam