Auta, narzędzia i części - dla medyków 3. Brygady szturmowej
Auta, narzędzia i części - dla medyków 3. Brygady szturmowej
Aktualności6
-

Skomplikowana historia koncentratorów tlenu...
4 maja dostarczyliśmy do naszej ekipy ze służby medycznej Trzeciej Szturmowej dwa koncentratory tlenu, które kupiliśmy dzięki Wam ze środków https://zrzutka.pl/73pf9z - koszt obu to 5900 złotych. Kiedy przyjechały na miejsce okazało się, że na stronie producenta był błąd, bo wpisali złą wartość mocy. Były zbyt słabiutkie, by pociągnąć w tych warunkach i na tym sprzęcie. Niestety, kiedy chłopcy się zorientowali, my zdążyliśmy dotrzeć do Polski.
Z pomocą przyszła Karolina Kuzema 🫶 która akurat wracała do kraju i zabrała oba ze sobą. Tu zrobiliśmy szybką podmiankę na lepsze. Trzeba było do nich dopłacić 5000 złotych (łączny koszt obu to 10.966 PLN) - i oto są. Dotarły. Są dobre. I już od dawna pracują 🥰
W komentarzu wrzucę Wam fotkę z przekazania miesiąc temu, żeby była cała epopeja. Poniżej zdjęcie z przekazania dwa tygodnie temu (kilka godzin przed moim małym „wypadkiem”).
Teraz zbieramy na dwa kapnografy, przeznaczone do monitorowania podstawowych parametrów fizjologicznych pacjentów. Cena jednego to 5800 złotych. Dziękuję za Wasze wsparcie 🫶 https://zrzutka.pl/73pf9z
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Czego potrzeba na froncie? SAMOCHODÓW.
Ale ktoś te samochody potem reperuje, usprawnia, wymienia części. Ta zrzutka jest na potrzeby zaplecza roty medycznej i stajni ich czterokołowych rumaków. By mogli ewakuować rannych, dojeżdżać do punktów medycznych, przewozić pacjentów do szpitali.

Rota medyczna 3. Brygady szturmowej… Jest to jedna z najlepszych jednostek medycznych w armii, nieraz dokonują cudów, a wręcz przełomów w medycynie pola walki.
Na co zbieramy?
- Na samochody
- Na części do samochodów
- Na narzędzia
- Na generatory
- Kompresory, podnośniki... Wszystko, co związane z naprawą samochodów
Jeśli chcecie pomóc rzeczowo - przekazując coś ze swoich garaży, napiszcie!!
Z kim pracujemy?

Poznajcie Eryka
Na wojnę trafił jako ochotnik jeszcze w 2014 roku. Brał udział w wyzwoleniu Mariupola i Maryinki, także brał udział udział w walkach pod Iłowajskiem. Rok później wrócił do życia cywilnego. Rozpoczął studia na kierunku wychowanie fizyczne i sport, trenował sportowców w podnoszeniu ciężarów. Pełnowymiarowa wojna zastała go w Kijowie. Znów poszedł walczyć jako "dobrowolec". Jego bojowy szlak wiódł przez Irpień, Kliszczijiwkę, Bachmut, Awdijiwkę... Zaczynał od piechotyńca, przez medyka bojowego do zastępcy dowódcy kompanii medycznej.

Mariupol, 2014

trzymaj sie Ukraino
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
trzymaj sie Ukraino
🇺🇦
Tak trzymać.