Odzyskani - warsztaty rozwojowe dla młodych ID: 742uwp

401 zł z 6 455 zł

6%

401 zł

z 6 455 zł

zakończona

31.12.2019r

13

wspierających
6%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Potrzebujemy Waszej pomocy, żeby zorganizować warsztaty ogólnorozwojowe dla młodzieży. Dziennikarstwo, kreatywne pisanie, umiejętności liderskie, zarządzenia budżetem i wiele innych – na naszych warsztatach stawiamy nie tylko na rozwijanie umiejętności praktycznych, najlepszych prelegentów i piękną estetykę, ale także kładziemy nacisk na tworzenie środowiska sprzyjającego zawiązywaniu dobrych relacji. Naszym celem jest to, aby młodzi odkryli swój potencjał i pasję i umieli przełożyć to na przyszłe, satysfakcjonujące życie zawodowe.

Co chcemy zrobić?

Oto nasze plany na końcówkę 2019 r. oraz pierwszy kwartał 2020. Wszystkie warsztaty będą odbywać się w Poznaniu i są przeznaczone dla młodzieży w wieku 13-24 lat.

Warsztaty dziennikarskie "Opisz mi"

Jak napisać tekst, który chce się czytać? Na warsztatach młodzi wcielą się w rolę dziennikarza i zmierzą się z trudną materią słowa. Prowadzący: Marcin Jakimowicz, Joanna Mazur, Michał Jóźwiak. Spotkanie jest kontynuacją warsztatów Opowiedz mi, o których przeczytasz tutaj

https://odzyskani.pl/opowiedz-mi-o-warsztatach/

Termin: 14 grudnia 2019

Szkoła Młodego Lidera

To cykl 6 spotkań rozwojowych, podczas których młodzi rozwiną swoje kompetencje liderskie. Poznawanie swojego potencjału, nauka wystąpień publicznych, budowanie zdrowych relacji we wspólnocie, nabywanie asertywności – to tylko niektóre tematy, które będą poruszane.

Termin: styczeń 2020

Warsztaty komiksowe v.2

Co zrobić, aby nasze obrazy przemówiły? Projektowanie fabuły, kreślenie kadrów, tworzenie bohaterów i budowanie narracji - w pracy nad własnym komiksem pomaga młodym komiksopisarz Paweł Piechnik.

Termin: marzec 2020

Start w przedsiębiorczość

To kontynuacja warsztatów finansowych „Sekrety pełnej sakiewki”, w których uczestniczyło aż 35 młodych ludzi! Na kolejnych warsztatach będziemy skupiać się na rozwijaniu kompetencji pozwalających w przyszłości założyć własną firmę. Prowadzący: Wojciech Nowicki z Fundacji CROWN.

Termin: I kwartał 2020

Poznaj siebie

Nie wiesz, jaką drogę zawodową wybrać? "Pełne zanurzenie" to autorskie, weekendowe warsztaty pozwalające młodym ludziom lepiej poznać samego siebie i podjąć dobre decyzje dotyczące studiów i ścieżki zawodowej.

Termin: I kwartał 2020.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Mamy mnóstwo świetnych pomysłów, które sprawiają, że nasz kalendarz stale się uzupełnia. Śledź naszą stronę internetową https://odzyskani.pl/lub odwiedź nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco.

Jak wykorzystamy Twoją pomoc?

Potrzebujemy funduszy, dzięki którym pokryjemy koszty wynajmu sali, godziwej zapłaty dla prelegentów oraz drobniejsze wydatki takie jak: wyżywienie, zakup materiałów biurowych i plastycznych, wydruk plakatów itp.

Jesteś Ważny!

To hasło, które przyświeca naszej działalności. Chcemy, żeby każdy młody człowiek wiedział, że jest wartościowy.

Kim jesteśmy? Dlaczego inwestujemy w młodych?

Bo to najlepsza inwestycja! Młodzi ludzie zachęceni do działania potrafią przenosić góry. Zniechęceni mogą zaś popaść w depresję i nałogi. Statystyki dotyczące samobójstw wśród młodych ludzi przerażają - Polska zajmuje w nich niechlubne 2 miejsce. Wierzymy, że przez to co robimy możemy przeciwstawić się tej niepokojącej tendencji.

FUNDACJA ODZYSKANI

Powstała w kwietniu 2019 r. z potrzeby dzielenia się tym co sami otrzymaliśmy i odkryliśmy. Jesteśmy osobami, które wiedzą co to znaczy utracić nadzieję i zrezygnować z marzeń. Wiemy jak smakuje lęk przed porażką, podcinanie skrzydeł czy brak poczucia własnej wartości. Każdy z nas przeszedł długą drogę aby przyznać, że jest wyjątkowy i ważny, a marzenia są możliwe do realizacji.

Nasze działania kierujemy do młodych ludzi w wieku od 13 do 24 lat. Warsztaty odbywają się na terenie miasta Poznania. Z czasem chcielibyśmy rozszerzyć swoją działalność także na inne miejscowości.

W naszej pracy nie skupiamy się tylko na aspekcie czysto praktycznym.

Chcemy z młodymi budować relacje, rozmawiać, być razem i pozwalać im realizować swoje pomysły oraz współtworzyć wszystko to, co robimy.

Wierzymy, że zawiązywanie i pielęgnowanie relacji międzyludzkich jest jednym z talentów,

który powinniśmy nieustannie rozwijać.

Zrzutka stworzona przez Fundację Odzyskani

Znajdź nas na Facebooku!

Facebook

E-mail

Wpłacający13

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MD
Marek Działak
50 zł
B
Beata
50 zł
M
Mariola
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

423 299 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?