id: 746w9u

Odbudowa spalonego kiosku z warzywami na Dąbrówce Małej

Odbudowa spalonego kiosku z warzywami na Dąbrówce Małej

Nasi użytkownicy założyli 1 014 876 zrzutek i zebrali 1 061 505 325 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • 14 kwietnia udało nam się ogarnąć trochę pogorzelisko , posprzątaliśmy trochę wokół i wewnątrz, wszystko przygotowane na przyjazd kontenera na odpady. ze względu na problemy logistyczne i niedogadanie kontener dopiero 2 czerwca... w sumie też troche plecy bolą po ostatniej akcji :)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was w imieniu właścicieli kiosku z warzywami mieszczącego się przy ul. Le Ronda

w Katowicach. W nocy z 19 na 20 stycznia kiosk ten wg wstępnych relacji został podpalony przez nieznanych sprawców. To duży cios dla właścicieli, którzy wrośli w krajobraz naszej dzielnicy.

Oddolną inicjatywą lokalnych społeczników chcielibyśmy wesprzeć działania pomagające w odbudowie tego sklepiku. Chyba każdy mieszkaniec naszej dzielnicy zajrzał tam choć jeden raz kupując owoce i warzywa spotykając swego sąsiada. Inicjatywa jest jak piszemy oddolna, zbieramy cały czas informacje o głównych potrzebach pogorzelców. Zapewne będą to potrzeby związane z odbudową samego lokalu jak i zakupem podstawowych narzędzi jak kasa fiskalna, waga elektroniczna.

Prosimy o każdą pomoc, która pomoże stanąć na nogi właścicielom.

W pomoc zaangażowani są członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Dąbrówki Małej i Burowca oraz Radni naszej Rady Dzielnicy.

Będziemy starali się na bieżąco informować o postępach w działaniu oraz potrzebach.

W przypadku nie zebrania odpowiednio wysokiej kwoty pozwalającej na odbudowę kiosku zastrzegamy sobie prawo do przekazania środków na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Dąbrówki Małej i Burowca lub na inne potrzeby pogorzelców.

Errata: Jesteśmy po rozmowie z właścicielem kiosku, ustaliliśmy iż potrzeby są duże i zgodnie z tym przekażemy każda złotówkę z tej zrzutki na cele pogorzelców. Przyjmą każda pomoc. W przyszłym tygodniu mamy się spotkać, by omówić szczegóły pomocy, listę potrzeb etc. Pragniemy uspokoić również tych, którzy nie wierzyli w przekazanie całości Państwu Maj. Zapis wcześniejszy chronił zebrany kapitał przed wypłaceniem przez zbierającego, a nie przed spożytkowaniem tych pieniędzy w inny sposób. Przepraszam jeśli zmylił co poniektórych. Po spotkaniu przedstawimy kolejne szczegóły. Zapraszamy do wpłacania pieniędzy, każdy grosz się LICZY! Udało się zebrać w 2 dni 7% planowanej kwoty. Ta Siódemka to dobry znak.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 128

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków