id: 749bvh

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci w Gdyni na Dąbrowie 31 października 2019 r.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci w Gdyni na Dąbrowie 31 października 2019 r.

1 830 zł 
z 5 000 zł
36%
zakończona 30.10.2019r
41 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieram środki na zorganizowanie dla dzieci "Balu Wszystkich Świętych" w dniu 31.10.2019 o godzinie 17.00 Zwracam się do Państwa z prośbą o jakiekolwiek wpłaty na rzecz balu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nagród; gier, książek, kredek, puzzli i innych rzeczy w konkursach, zabawach oraz o ile budżet pozwoli, słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Dzięki życzliwości Dyrektora i pracowników szkoły oraz przy współudziale mieszkańców, w dniu 31 października 2019 r. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Gdyni Dąbrowie, odbędzie się Bal Wszystkich Świętych.

Ideą balu jest ukazanie jego uczestnikom, że kojarzone ze smutkiem, zadumą czy też duchami i dynią listopadowe święto możemy spędzić w sposób radosny, na wspólnej zabawie.

Uczestnicy balu przebierają się za Anioły lub za Świętych. Bal będzie obfitował w zabawę przy muzyce, tańce, konkursy i różne inne atrakcje, aranżowane przez osoby prowadzące, a także w słodki poczęstunek. Należy podkreślić, iż bal jest organizowany przez osoby indywidualne przy wsparciu kilku wspólnot parafialnych z Gdyni i Rumi oraz harcerzy.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wpłacenie na rzecz balu jakichkolwiek środków, które będą mogły być wykorzystane na zakup nagród (gry, książki, puzzle i inne zabawki) oraz poczęstunku dla dzieci w wyżej wspomnianych konkursach i zabawach.

W imieniu własnym oraz wszystkich przyszłych uczestników balu, serdecznie dziękuję za wszelkie, nawet najdrobniejsze wpłaty.

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE NA PLAKATACH DOSTĘPNYCH W SZKOŁACH ORAZ NA PROFILU "AKTYWNA DĄBROWA"

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 579 zrzutek

i zebrali

809 527 677 zł

A ty na co dziś zbierasz?