id: 749bvh

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci w Gdyni na Dąbrowie 31 października 2019 r.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH dla dzieci w Gdyni na Dąbrowie 31 października 2019 r.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 172 970 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram środki na zorganizowanie dla dzieci "Balu Wszystkich Świętych" w dniu 31.10.2019 o godzinie 17.00 Zwracam się do Państwa z prośbą o jakiekolwiek wpłaty na rzecz balu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nagród; gier, książek, kredek, puzzli i innych rzeczy w konkursach, zabawach oraz o ile budżet pozwoli, słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Dzięki życzliwości Dyrektora i pracowników szkoły oraz przy współudziale mieszkańców, w dniu 31 października 2019 r. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Gdyni Dąbrowie, odbędzie się Bal Wszystkich Świętych.

Ideą balu jest ukazanie jego uczestnikom, że kojarzone ze smutkiem, zadumą czy też duchami i dynią listopadowe święto możemy spędzić w sposób radosny, na wspólnej zabawie.

Uczestnicy balu przebierają się za Anioły lub za Świętych. Bal będzie obfitował w zabawę przy muzyce, tańce, konkursy i różne inne atrakcje, aranżowane przez osoby prowadzące, a także w słodki poczęstunek. Należy podkreślić, iż bal jest organizowany przez osoby indywidualne przy wsparciu kilku wspólnot parafialnych z Gdyni i Rumi oraz harcerzy.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wpłacenie na rzecz balu jakichkolwiek środków, które będą mogły być wykorzystane na zakup nagród (gry, książki, puzzle i inne zabawki) oraz poczęstunku dla dzieci w wyżej wspomnianych konkursach i zabawach.

W imieniu własnym oraz wszystkich przyszłych uczestników balu, serdecznie dziękuję za wszelkie, nawet najdrobniejsze wpłaty.

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE NA PLAKATACH DOSTĘPNYCH W SZKOŁACH ORAZ NA PROFILU "AKTYWNA DĄBROWA"

English below:

Zbieram środki na zorganizowanie dla dzieci "Balu Wszystkich Świętych" w dniu 31,10,2019 o godzinie 17.00 w ZSP nr 3. Zwracam się do Państwa z prośbą o jakiekolwiek wpłaty na rzecz balu. Zebrane fundusze będą wykorzystane na zakup nagród (gry, książki, puzzle i inne zabawki) w konkursach i zabawach oraz o ile budżet pozwoli, słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

SA
Sajmon
210 zł
CC
Chris Chris
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
MO
MOTYLEK
50 zł
MI
MILKA
50 zł
MO
monika
50 zł
BG
LepkiMarjan
50 zł
EM
Ewa Marcinkowska-Bakó
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków