Wpłać na zrzutkę: Zbiórka w ramach akcji "Projekt Harrachov"

 
Paweł Skorb
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • E-mailowe podziękowania

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 30 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci e-maila z podziękowaniami w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Smycz reklamowa akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 35 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci smyczy reklamowej w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografem Adama Małysza

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 50 PLN od dnia 21.08.2019 otrzyma specjalną kartę z autografem ambasadora akcji - Adama Małysza w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografem Jakuba Jandy

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 50 PLN otrzyma specjalną kartę z autografem ambasadora akcji - Jakuba Jandy w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografem Dalibora Motejlka

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 50 PLN otrzyma specjalną kartę z autografem ambasadora akcji - Dalibora Motejlka w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografem Pavla Ploca

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 50 PLN otrzyma specjalną kartę z autografem ambasadora akcji - Pavla Ploca w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografem Krystyny Guzik

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 75 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci specjalnej karty z autografem polskiej biathlonistki - Krystyny Guzik w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Zakładka "Projekt Harrachov" do książki

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 100 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci zakładki książkowej z grawerem "Projekt Harrachov" w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Kubek akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 100 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci kubka akcji w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Koszulka akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 150 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci koszulki akcji w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Czepek 4F polskiej kadry biathlonowej

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 150 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci czepka 4F polskiej kadry biathlonowej w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Indywidualne podziękowania od Adama Małysza

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 150 PLN otrzyma specjalną kartę z autografem ambasadora akcji - Adama Małysza, wraz z indywidualnymi podziękowaniami, w ramach wsparcia odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Mico Ahonen

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron fińskiego skoczka - Mico Ahonena w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Severin Freund

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron niemieckiego skoczka - Severina Freunda w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Simon Ammann

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron skoczka ze Szwajcarii - Simona Ammanna - w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron startowy - Martti Nomme

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci plastronu startowego byłego estońskiego skoczka w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie. Martti Nomme - to jego plastron.
  rozwiń
 • Plastron - Naoki Nakamura

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron japońskiego skoczka - Naokiego Nakamury w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Andreas Wellinger

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron niemieckiego skoczka - Andreasa Wellingera w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Sebastian Colloredo

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron byłego skoczka z Włoch - Sebastiana Colloredo w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Karta z autografami ambasadorów akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 150 PLN otrzyma specjalną kartę z autografami ambasadorów akcji - Adama Małysza, Jakuba Jandy, Pavla Ploca oraz Dalibora Motejlka w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Henning Stensrud

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron byłego skoczka z Norwegii - Henninga Stensruda w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Sergey Tkachenko

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron skoczka z Kazachstanu - Sergeya Tkachenko w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Richard Freitag

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron niemieckiego skoczka - Richarda Freitaga w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plastron - Stefan Kraft

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma plastron austriackiego skoczka - Richarda Krafta w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Smycz + koszulka akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 250 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci smyczy reklamowej akcji oraz koszulki tejże akcji w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Poduszka akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 280 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci poduszki akcji w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Zwiedzanie Muzeum Skoków Narciarskich w Harrachovie

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 300 PLN otrzyma specjalną wejściówkę dla czterech osób do zwiedzenia Muzeum Skoków Narciarskich w Harrachovie z przewodnikiem - Stanislavem Slavikiem, który opowie o poszczególnych eksponatach.
  rozwiń
 • Plakat z autografami ambasadorów akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 300 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci plakatu z autografami ambasadorów akcji "Projekt Harrachov" w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.W gronie ambasadorów są: Adam Małysz, Jakub Janda, Pavel Ploc oraz Dalibor Motejlek.
  rozwiń
 • Smycz + koszulka + kubek akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 310 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci smyczy reklamowej, koszulki, a także kubka akcji w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Plakat z imiennymi podziękowaniami od ambasadorów akcji

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 400 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci plakatu z imiennymi podziękowaniami od ambasadorów akcji "Projekt Harrachov" w ramach wsparcia odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.W gronie ambasadorów są: Adam Małysz, Jakub Janda, Pavel Ploc oraz Dalibor Motejlek.
  rozwiń
 • Zwiedzanie Harrachova z przewodnikiem

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 400 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci zaproszenia na zwiedzanie Harrachova z przewodnikiem w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie. Zwiedzanie potrwa około 3 godzin.
  rozwiń
 • Spotkanie z osobami zaangażowanymi w "Projekt Harrachov"

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 500 PLN otrzyma specjalną nagrodę w postaci zaproszenia na spotkanie z osobami zaangażowanymi w "Projekt Harrachov" w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie. Zapewniamy obecność minimum pięciu zaangażowanych osób z grona tych, którzy wzięli udział w konferencji prasowej akcji 14 sierpnia 2019r..
  rozwiń
 • Koszulka piłkarska z autografem Grzegorza Laty

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 500 PLN otrzyma koszulkę piłkarską z autografem Grzegorza Laty w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Koszulka reprezentacji USA w siatkówce z autografami

  Osoba dokonująca wpłaty w wysokości 1000 PLN otrzyma koszulkę z autografami reprezentacji USA w siatkówce w ramach podziękowania za wsparcie odbudowy skoczni narciarskich w Harrachovie.
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Wybierz metodę płatności

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.