Produkcja pojazdu DriftRunner koniec za 43 dni ID: 74nb26

Produkcja pojazdu DriftRunner

Zebrano 21 zł
z kwoty 480 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

70
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieram na uruchomienie linii produkcyjnej pojazdów DriftRunner, z parkiem maszyn, certyfikaty, wyjazdy na targi oraz na sieć dystrybucyjną z punktami wynajmu pojazdów, gdzie każdy będzie mógł poczuć, jak wiele frajdy daje jazda tym nieziemskim pojazdem.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witaj, mam na imię Marcin. Chciałbym Ci opisać pokrótce historię powstania DriftRunnerów, przedstawić moje plany i cele oraz zachęcić do udziału w zbiórce, dzięki której uzyskam szansę na produkcję.

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków


Co to jest DriftRunner i jak powstał?!

DriftRunner, to najprościej pisząc, pojazd trójkołowy eliptyczny wymyślony, zbudowany i zgłoszony do patentu dwa lata temu. 

Pewnego dnia obudziłem się z myślą, że muszę coś zbudować, coś, czego jeszcze na świecie nie ma. Po kilku tygodniach przebywania w garażu, wiercenia, cięcia, gięcia, skręcania, wykonywania testów, kilku siniaków i przypalonych spawarką spodni, byłem gotów przekazać całemu światu, że zbudowałem coś, czego nie da się sklasyfikować do kategorii żadnych pojazdów.

Po udanych testach i próbach przyszedł czas na zamianę spawarki na klawiaturę komputera i przygotowanie dokumentacji patentowej, z którą udałem się do Warszawy, gdzie w Urzędzie Patentowym RP zgłosiłem DriftRunnera.


Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Jak działa DriftRunner?

Pojazd uruchamiany jest za pomocą siły mięśni nóg i rąk, a także może być napędzany silnikoprądnicą.

Zależało mi na tym, aby podczas jazdy pracowały praktycznie wszystkie partie mięśni, a nie tylko same nogi. Osoba jadąca na DriftRunnerze wykonuje podobne ruchy jak podczas biegu czy nordic walking.

W zasadzie sercem pojazdów jest przednie koło, w którym znajduje się cały napęd. Jeden model zawiera silnikoprądnicę, za pomocą której możemy wspomagać jazdę lub podczas ćwiczeń stacjonarnych doładowywać akumulatory, mamy także gniazdo USB. Tak dobrze czytasz, można nimi ćwiczyć w domu.

Oprócz tego DriftRunnery wyposażone są w biegi do przodu oraz wsteczny, hamulce, sterowanie w rękojeści i sprzęgło wychylne.

Zapraszam do obejrzenia filmiku:
Najważniejsze funkcje DriftRunnera:

 • praca najważniejszych partii mięśni;
 • przemieszczanie się w terenie;
 • treningi w domu;
 • budowa kompaktowa ułatwiająca łatwe przechowywanie i transport w bagażniku auta. 
 • silniko-prądnica - wspomaganie jazdy silnikiem lub jazda elektryczna lub za pomocą samych mięśni;
 • gniazdo USB - ładowanie urządzeń np.: smartfon itp.;
 • biegi do przodu;
 • bezkolizyjny bieg wsteczny;
 • amortyzatory;
 • hamulce tarczowe;
 • sprzęgło wychylne;
 • wszystkie podzespoły napędowe umieszczone wewnątrz koła;
 • możliwość regulacji obciążenia podczas treningu stacjonarnego i ładowania akumulatorów;
 • sterowanie za pomocą przekładni manualnej;
 • możliwość rozbudowy na gamy innych pojazdów;


Co się działo przez ostatnie dwa lata?

Ostanie dwa lata były pełne nowych doświadczeń. Podczas prezentacji pojazdów otrzymałem wiele miłych słów uznania, dyplomów i medali. Z rodziny i przyjaciół stworzyłem mały zespół, który mi pomaga jak tylko może. Własnymi siłami zrobiliśmy też stronę www, utworzyliśmy kanał na YouTube i założyliśmy Fanpage na FB.

W ubiegłym roku prezentowałem DriftRunnery na międzynarodowych targach (pojazdy zostały nagrodzone złotymi medalami i dyplomem w dziedzinie innowacyjności). Na wszystkich tych imprezach, DriftRunnery cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, każdy chciał się przejechać nie zależnie od wieku. Te doświadczenia  były bardzo motywujące i stały się mocnym gruntem do podjęcia dalszych kroków - chęci produkcji, sprzedaży oraz wynajmu DriftRunnerów.


Urząd Patentowy RP w tym roku udzielił patentu na DriftRunnera! :-)


Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkówCo dalej?

Mam dwa pojazdy i jeden prototyp, patent i mały zespół ludzi. Na chwilę obecną myślę o stworzeniu punktów wynajmu, gdzie będzie można się przejechać oraz o sprzedaży pojazdów w Polsce.

Aby ruszyć z miejsca, potrzebne mi są duże fundusze na certyfikaty, wyjazdy na targi i promocje, linie produkcyjną, stworzenie punktów wynajmu, sieć sprzedażową. Bez waszego wsparcia to się nie uda.


Tutaj znajdziesz DriftRunnera:

W razie pytań zapraszam do kontaktu:


Za wpłaty przewidziałem nagrody :-)


Za wpłatę 10 zł i więcej ... otrzymasz podziękowanie na skrzynkę e-mail

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Bardzo fajnie! Mam dla Ciebie podziękowanie w formie elektronicznej, tylko pamiętaj mi podać adres e-mail.


Za wpłatę 50 zł i więcej ... zapraszam do zamkniętej grupy wsparcia


Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Mam dla Ciebie zaproszenie do zamkniętej grupy wsparcia DriftRunnerów na FB. Tylko w tej grupie umieszczane są zdjęcia nigdzie indziej nie publikowane, informacje o tym na jakim etapie jest zbiórka. Członkowie mogą również prowadzić dyskusje na temat DriftRunnerów itp.Za wpłatę 100 zł i więcej ... przetestujesz DriftRunnera 


Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Świetnie, że dokładasz się do produkcji i masz ochotę na przejażdżkę! Indywidualna nauka jazdy, dokładne omówienie działania pojazdu i przetestowanie DriftRunnera będzie możliwe po powstaniu pierwszego punktu wynajmu - najprawdopodobniej będzie to w Sandomierzu. Koszty dojazdu nie są uwzględnione. Pamiętaj o zapowiedzeniu się wcześniej :-)


 Za wpłatę 180 zł i więcej ... przetestuj DriftRunnery z osobą towarzyszącą

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Świetnie, że dokładasz się do produkcji i masz ochotę na przejażdżkę z osobą towarzyszącą! Indywidualna nauka jazdy, dokładne omówienie działania pojazdu i przetestowanie DriftRunnera będzie możliwe po powstaniu pierwszego punktu wynajmu - najprawdopodobniej będzie to w Sandomierzu. Koszty dojazdu nie są uwzględnione. Pamiętaj o zapowiedzeniu się wcześniej :-)


Za wpłatę 350 zł i więcej ... zostajesz Silver sponsorem oficjalnej strony DriftRunnerów

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Gratuluję! Właśnie zostajesz srebrnym sponsorem DriftRunnerów. Oznacza to, że będziesz widniał w specjalnej zakładce " Sponsorzy" na stronie www.driftrunner.com . Otrzymasz również drogą e-mail dyplom z podziękowaniem, który możesz powiesić sobie na ścianie w domu lub w firmowym gabinecie. 


Za wpłatę 650 i więcej ... otrzymasz tytuł Gold sponsor będziesz jednym z najlepszych wspierających projekt DriftRunner .

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

Gratuluję! Za tę kwotę zostajesz mianowany złotym sponsorem oficjalnej strony DriftRunner.

Oznacza to, że będziesz widniał w specjalnej zakładce " Sponsorzy" na stronie www.driftrunner.com . Otrzymasz dyplom drogą e-mail i oficjalne podziękowanie na fanpagu pojazdów.


1200 zł i więcej ... otrzymujesz tytuł Gold Sponsor i zaproszenie na spotkanie ze mną przy kawie i ciastku.

Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków


Wow, super że Ci tak zależy na produkcji DriftRunnerów. W zamian otrzymujesz tytuł Gold Sponsor na stronie www.driftrunner.com. Zapraszam na spotkanie przy kawie i ciastku, gdzie opowiem Ci historię DriftRunnerów ze szczegółami, pokażę zasadę działania i wręczę dyplom złotego sponsora.


Wszystkim wspierającym dziękuję. Marcin

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia :-)

Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
E
10 zł
elunia

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

E
10 zł
elunia
Nasi użytkownicy założyli

306 951 zrzutek

Pomóż zebrać 480 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

70
udostępnień

NAGRODY

1 zł i więcej

1 zł i więcej

Bardzo dziękuję ;-) Każda złotówka jest dla nas ważna.

Bardzo fajnie! Masz ode mnie podziękowanie

10 zł i więcej

Wielkie dzięki :-) Każda dyszka się przyda. Musimy dużo uzbierać, a dzięki Tobie ruszamy z miejsca.  Jako nagrodę otrzymujesz ode mnie podziękowanie w formie elektronicznej na adres e-mail ( nie zapomnij mi go podać ).

wybrano 1 raz

Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebook

50 zł i więcej

Wielkie dzięki :-) Super, że mnie wspierasz i w nagrodę otrzymujesz ode mnie podziękowanie w formie elektronicznej na adres e-mail oraz otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na FB osób wspierających DriftRunnery - oczywiście jeśli chcesz. 

Przetestowanie DrftRunnera

100 zł i więcej

Świetnie, że dokładasz się do produkcji i masz ochotę na przejażdżkę! Indywidualna nauka jazdy, dokładne omówienie działania pojazdu i przetestowanie DriftRunnera będzie możliwe po powstaniu pierwszego punktu wynajmu - najprawdopodobniej będzie to w Sandomierzu. Koszty dojazdu nie są uwzględnione. 

Przetestowanie DrftRunnera - 2 osoby

180 zł i więcej

Świetnie, że dokładasz się do produkcji i masz ochotę na przejażdżkę z osobą towarzyszącą! Indywidualna nauka jazdy, dokładne omówienie działania pojazdu i przetestowanie DriftRunnera będzie możliwe po powstaniu pierwszego punktu wynajmu - najprawdopodobniej będzie to w Sandomierzu. Koszty dojazdu nie są uwzględnione. 

Silver Sponsor

350 zł i więcej

Gratuluję! Właśnie zostajesz srebrnym sponsorem DriftRunnerów. Oznacza to, że będziesz widniał w specjalnej zakładce " Sponsorzy" na stronie www.driftrunner.com . Otrzymasz również drogą e-mail dyplom z podziękowaniem, który możesz powiesić sobie na ścianie w domu lub w biurze.

Gold Sponsor

650 zł i więcej

Gratuluję! Właśnie zostajesz złotym sponsorem DriftRunnerów. Oznacza to, że będziesz widniał w specjalnej zakładce " Sponsorzy" na stronie www.driftrunner.com , otrzymasz oficjalne podziękowanie na fanpage na Facebooku. Otrzymasz również drogą e-mail dyplom z podziękowaniem, który możesz powiesić sobie na ścianie w domu lub w biurze.


Gold Sponsor i spotkanie przy kawie i ciastku

1200 zł i więcej


Wow, super że Ci tak zależy na produkcji DriftRunnerów. W zamian otrzymujesz tytuł Gold Sponsor na stronie www.driftrunner.com. Zapraszam na spotkanie przy kawie i ciastku, gdzie opowiem Ci historię DriftRunnerów ze szczegółami, pokażę zasadę działania i wręczę dyplom złotego sponsora (nie zwracam za koszty dojazdu). Datę spotkania umawiamy indywidualnie.


(pozostało 20 z 20)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.