id: 74sb4c

RZUĆ DYCHALA DLA KUBALA !!! WYJAZD NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W HISZPANII- POMÓŻ

RZUĆ DYCHALA DLA KUBALA !!! WYJAZD NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W HISZPANII- POMÓŻ

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 661 zrzutek i zebrali 1 228 701 466 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć ! Celem mojej zrzutki jest zbiórka pieniążków 6 000 zł. za które będę mógł wystartować w lipcu tego roku w Mistrzostwach Europy u17 w klasie 420, Vilagarcía de Arousa Hiszpania .Chciałbym rozwijać się i rywalizować z najlepszymi zawodnikami europy! :) Nazywam się Jakub KAMIŃSKI mam 16 lat jestem żeglarzem i mieszkam w GIŻYCKU. Moją pasją jest żeglarstwo. Razem z Mikołajem MERKLEREM należymy do GIŻYCKIEJ GRUPY REGATOWEJ, i pod nadzorem trenerki Basi ROMATOWSKIEJ pływamy na żaglówce w klasie 420. Od dziewiątego roku życia uczę się żeglować. To dyscyplina, która nauczyła mnie samodzielnego podejmowania decyzji, pokory, wytrwałości, walki z dużymi wiatrami na jeziorach i morzu. Poza tym jak przychodzi zima, zamarzną jeziora szykuję sprzęt i przesiadam się na bojera. Nie straszny mi duży mróz i silny wiatr, a cieszy mnie ogromna satysfakcja z osiągniętych wyników.

Klasa 420 to międzynarodowa, dwuosobowa żaglówka, skonstruowana dla młodzieży i dorosłych. Przygotowana do używania trapezu i spinakera. Pierwsza łódź tej klasy została zwodowana w 1959 roku.

Mam wiele osiągnięć tych mniejszych i większych, najlepsze z nich to:

V-ce Mistrzostwo Świata i Europy na bojerach w kategorii ice-opti

1 miejsce w pierwszych eliminacjach do ME w kategorii u17 mężczyzn

3 miejsce na regatach w Chorwacji w klasie Optymist

3 miejsce na Mistrzostwach polski w kategorii Dn Junior mł.

PROSZĘ O POMOC:

Ponieważ ten wyjazd nie jest dofinansowany przez polski związek żeglarski.

Jak zapewne wiecie żeby osiągnąć coś w zawodach tej rangi nie wystarczy po prostu pojechać i wystartować. Muszę trochę czasu poświęcić treningom, nie tylko na wodzie ale także takim które podnoszą tężyznę fizyczną. Koszty jakie są do pokrycia to: wpisowe do regat, transport łódki , pobyt zakwaterowanie , zakup nowych żagli oraz przelot samolotem.

Wsparcie finansowe, które rodzice zdołali zebrać plus kwota określona w tej zbiórce (około 6 000 zł) powinny pozwolić mi osiągnąć ten cel czyli moje żeglarskie marzenia!!!

Media społecznościowe mają ogromną siłą oddziaływania, a ja wierzę w ludzi chęć pomocy dla młodego żeglarza z GIŻYCKA z ogromnymi ambicjami i osiągnięciami, który nie ma pieniędzy a jego rodzice nie są w stanie sfinansować całego wyjazdu. Dlatego będę Wam bardzo wdzięczny za każdą przelaną na moje konto złotówkę, lub udostępnienie. Obiecuję dać z siebie wszystko na wyścigach i pokazać, że KUBAŃCZYK potrafi!

https://www.facebook.com/Polish420Team/?epa=SEARCH_BOX

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 94

MG
Marek Garczyński
300 zł
KK
Krzysztof kaminski
200 zł
JI
Janusz i Małgosia Zienda
200 zł
AW
200 zł
MR
Marta Rutkowska
200 zł
LG
Leszek
200 zł
EV
Evi
200 zł
G(
200 zł
AM
Andrzej Marciniak
199 zł
GG
Giżycka Grupa Regatowa(Pchli Targ)
140 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków