id: 75hdjh

"Miód wciąż drożeje" - pomagamy Brunowi!

"Miód wciąż drożeje" - pomagamy Brunowi!

Nasi użytkownicy założyli 1 177 904 zrzutki i zebrali 1 231 014 904 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Drogie Pszczółki!


  Ponowię alert: UPEWNIJ SIĘ, ŻE PRZY ZAKUPIE PODAJESZ PEŁEN ADRES DO WYSYŁKI ORAZ ADRES EMAIL!


  Każdy, kto zakupił swój Miód, powinien dostać ode mnie maila z wiadomością. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Miodu, jednak nie masz wiadomości w swojej skrzynce (sprawdź również folder SPAM dla pewności!), proszę napisz do mnie wiadomość ([email protected])! Chcę mieć pewność, że nikt nie zostanie pominięty i każdy wkrótce będzie mógł cieszyć się swoim kawałkiem Miodu.


  Tymczasem informuję, że jeszcze w tym tygodniu odbieram świeżutkie wydruki, będę je własnoręcznie podpisywać (kopie zakupione do 15/12) i nadawać do Was! Nie mogę się doczekać!

  Tym samym po 15/12 przedłużam możliwość zakupienia Miodu, jednak kolejne kopie będą do Was leciały już bez dedykacji.

  Czas kontynuacji możliwości zakupu będzie zależał od zainteresowania, a także dostępności wydruków.


  Dziękuję Wam za tak liczne wsparcie tego projektu. Nie moge uwierzyć ile dobrych dusz tu przywędrowało. Niech ten cały miód spływa do Was litrami!


  Miodne uściski!


  Moosie

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


"Uwolnij swoją duszę. Daj jej krzyczeć, kiedy twoje usta milczą. Daj innym zobaczyć to, co wyścieła twoje serce. Bądź nośnikiem tych wszystkich emocji. I zapamiętaj to uczucie."


f8217f1f6ba28366.jpeg


Miód wciąż drożeje". Jego strugi spływają po policzkach pełnych emocji. Emocji, które ponownie udało mi się zamknąć w kartkach kolejnej książki. Twór jeszcze bardziej osobisty, pełen gryzących, drapiących, wyszarpujących myśli, a także kojących finałów. Kolejne sto sześćdziesiąt stron wielkiego odłamku mojego serca. Nie jest to biografia (bynajmniej nie typowa), nie jest to powieść, ale zbiór uczuć, w słowach i fotografiach, które zamykają kolejny ważny i trudny rozdział w moim życiu. Jestem szczęśliwa, że mogłam ten przełom uwieńczyć tak lepką formą. Z radością informuję, że tym samym umożliwiamy również nabycie pierwszej książki - "Miód Podrożał"! Jednak nie tylko to jest celem tego projektu.


O Brunie...

Wielu z Was już wie, jak dzielnego młodego Komandosa mam w rodzinie. Bruno Streng jest naszym małym bohaterem, który uczy nas siły, wytrwałości i pokonywania codziennych trudności, nie tracąc dobrej energii i pogody ducha. W jego świecie nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie przeszkody, na które trzeba znaleźć swój wyjątkowy sposób. A dobre serce, którym dzieli się ze światem, tylko w tym pomaga.

Bruno urodził się osiem lat temu. Do momentu, w którym złapał pierwszy oddech, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że w tym samym momencie rozpocznie się walka o jego sprawność i samodzielność. Diagnoza: rozszczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, pęcherz neurogenny, niedowład wiotki nóg, zwichnięte lewe biodro, kifoskolioza kostnopochodna i szereg innych nieszczęść, z którymi zmaga się każdego dnia.

Pomimo swojej choroby, Bruno jest wulkanem cudownej energii, którą zaraża. Obecnie zdobywający świat na dwóch kółkach, uczeń drugiej klasy szkoły podstawowej, zapalony sportowiec (właśnie tak!) i kibic, brat dwójki młodszego rodzeństwa, niezwykła dusza. Ma świadomość swojej choroby i dzielnie ćwiczy, aby usprawnić swoje ciało. Jest także po przeszczepie komórek macierzystych, które pobudziły jego uśpione i popsute komórki nerwowe do nowych połączeń, dzięki którym jego ciężka praca przynosi jeszcze większe efekty. Czeka go jednak wciąż wiele lat rehabilitacji i zmagań z codziennymi trudnościami.

Dla zainteresowanych, tutaj znajduje się konto fundacyjne Bruna, gdzie znajdziecie trochę więcej informacji o tym, jak jeszcze można go wesprzeć.


c5986472f60d60bf.jpeg


Pięć lat temu powstała moja pierwsza książka, "Miód Podrożał", dzięki której udało się na czysto zebrać dla Bruna kwotę 17 821,23zł, którą mogliśmy wesprzeć jego codzienną rehabilitację, koszty związane z codzienną pielęgnacją, a także dorzucić się do jego pierwszego kombinezonu H-kafo, który pomaga mu w nauce chodzenia przy pomocy balkonika.

Obecnie, poza codzienną ciężką rehabilitacją, treningami piłki nożnej i zajęciami na basenie, czekają Bruna operacje biodra, a także kręgosłupa, wraz z odkotwiczeniem rdzenia kręgowego, stałe kontrole nerek, pęcherza, kręgosłupa, głowy; dochodzą to tego niezmiennie bardzo kosztowne kwestie codziennej pielęgnacji. Wierzę, że i tym razem będziemy w stanie dorzucić cegiełkę do tego, aby ułatwić mu walkę o normalność i samodzielne życie.


Jak to zrobimy?

Dokładnie tak, jak miało to miejsce przy pierwszej części Miodu. To zbyt osobisty dla mnie projekt, zatem nie chcę zarabiać na nim ani złotówki. Wszelkie swoje moce przerobowe przekuwam obecnie w to, aby móc podzielić się z Wami Miodem, przy okazji wspierając Bruna. Zatem dzięki wsparciu Fundacji OKO-LICE KULTURY udaje mi się doprowadzić skład książki do finału. Tą drogą omijamy wydawnictwa i wszelkich możliwych pośredników, drukując Miód samodzielnie, a także samodzielnie zajmując się jego dystrybucją i wszelką logistyką akcji - pozwoli nam to przekazać większą kwotę na nasz cel.


Czekają na Was pakiety, za pomocą których możecie nabyć swój Miód. W kwocie każdego pakietu zawieramy pokrycie wydruków i wysyłek książki, a przy wyjściowej cenie książki (50zł/szt), przy każdej zakupionej sztuce, minimum 10zł na czysto będzie wędrowało do Bruna. Jednak, tak jak te pięć lat temu, umożliwiamy wpłacanie dowolnej kwoty, jeśli zechcecie bardziej wesprzeć całą akcję. W efekcie czego każda złotówka powyżej ceny wyjściowej trafi bezpośrednio na konto Bruna.

Dodatkowo do wpłat powyżej 250zł i 300zł dorzucamy losową serię trzech fotografii z "Miód Podrożał"! Jeśli interesuje Cię ta opcja, przy wpłacie wybierz odpowiedni pakiet z puli "nagród".


y766f821812536f3.jpeg


Zanim kupisz swój kawałek Miodu...

Przy wyborze pakietu nie zapomnij napisać do mnie wiadomości ze swoim adresem mailowym, a także adresem do wysyłki. To będzie naszą podstawą do nadania książki! Jeśli wpłacona przez Ciebie kwota będzie większa, niż podstawowe pakiety, napisz także, czy interesuje Cię zakup większej ilości książek przy tej wpłacie (np. 100zł = dwa Miody tego samego tytułu), czy kwota, która przewyższa wyjściową cenę, ma iść do Bruna - bardzo ułatwi nam to całą logistykę i pomoże uniknąć nieporozumień.


WAŻNE! W chwili obecnej zbiórka ma charakter PRZEDSPRZEDAŻY, która to będzie trwała do 15/12/21. Obecnie oczekujemy na wydruk książki, który może potrwać do kilku tygodni, zatem będziemy wdzięczni za cierpliwość i wyrozumiałość. Będziemy na bieżąco informować o postępach w aktualnościach. Pamiętaj także, że cała dystrybucja książki leży w naszych rękach, liczonych, w najlepszym przypadku, w liczbie zaledwie kilku par. Zatem po otrzymaniu wydruków będziemy potrzebować chwili, aby nadać do Ciebie miodową paczkę!


Po zakończeniu okresu przedsprzedaży zbiórka wciąż będzie czynna przez jakiś czas - jej finał określimy na podstawie zainteresowania książką.


Jeśli pragniesz, aby Miód trafił do kogoś na Święta, jednak czas oczekiwania nie pozwoli nam na dostarczenie wydruku na czas, daj nam o tym znać! Przygotujemy dla Ciebie miodową kartkę, dzięki której poinformujesz obdarowanego o tym, że jego Miód jest w drodze! :)


Ach, no i wszystkie Miody zakupione w przedsprzedaży (czyli do 15/12/2021), pofruną do Was z imienną dedykacją, którą podpiszę osobiście! Także jeśli chcecie obdarować kogoś Miodem, dajcie znać w wiadomości, kto będzie szczęśliwym posiadaczem!Z góry pięknie dziękuję Wam za całe wsparcie, grzejące słowa i udział w akcji. Niech Miód ciepło otula Wasze serducha!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
"Miód wciąż drożeje"
Książka "Miód wciąż drożeje" autorstwa Marty Streng.
50 zł

Kupione 124 z 190

Zakończona
Inne
"Miód Podrożał"
Książka "Miód Podrożał" autorstwa Marty Streng
50 zł

Kupione 6 z 6

Zakończona
Inne
Pakiet "Miód Podrożał" i "Miód wciąż drożeje"
Pakiet książek "Miód Podrożał" i "Miód wciąż drożeje" autorstwa Marty Streng
100 zł

Kupione 143 z 143

Zakończona
Inne
Książka + seria wydruków fotografii z "Miód Podrożał"
Książka "Miód Podrożał" lub "Miód wciąż drożeje", a do niej dorzucamy w podzięce losową serię trzech fotografii w formacie 48x33cm z "Miód Podrożał"
250 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Pakiet książek + seria wydruków fotografii z "Miód Podrożał"
Pakiet książek "Miód Podrożał" i "Miód wciąż drożeje", a do niego dorzucamy w podzięce losową serię trzech fotografii w formacie 48x33cm z "Miód Podro...
300 zł

Kupione 4 z 4

Zakończona

Wpłaty 304

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków