id: 75xn4w

Pomoc dla pogorzelców z Włoszakowic

Pomoc dla pogorzelców z Włoszakowic

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
40 000 zł 
z 40 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 231 zrzutek i zebrali 874 139 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

1 maja okazał się nieszczęśliwym dniem dla mieszkańców jednego z budynków we Włoszakowicach przy ulicy Karola Kurpińskiego. Pożar miejsca, w którym się mieszka, to zawsze ogromna tragedia dla tych, którzy to przeżyli. Zostali w jednej chwili pozbawieni jednego z największych dorobków swojego życia.


Chwilę po godzinie 17:00 z jednego z domów przy ulicy Kurpińskiego zaczął wydobywać się gęsty dym ze szczytu dachu. Kilka minut później ogniem zajęta byłą już znaczna część dachu budynku. Na miejscu bardzo szybko jako pierwsza pojawiła się załoga strażaków z Włoszakowic, którzy przystąpili do akcji gaszenia pożaru.


"- W tej chwili dom nie nadaje sie do użytkowania. Rodzina nie będzie mogła na razie do niego wrócić - powiedział nam Szymon Kurpisz, zastępca oficera prasowego KM PSP w Lesznie.". Takie słowa możemy przeczytać na jednym z lokalnych portali internetowych.


Nie bądźmy obojętni wobec tragedii innych i pokażmy, jak wiele możemy zrobić wspólnymi siłami.


Całość zebranej kwoty przekażemy dla potrzebujących mieszkańców z Włoszakowic.


Jeżeli chcesz pomóc w innej formie lub otrzymać dodatkowe informacje: 732 447 533Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 425

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków