id: 76w8u2

Utrzymanie Befriend - pierwszej w Polsce aplikacji do adopcji zwierząt

Utrzymanie Befriend - pierwszej w Polsce aplikacji do adopcji zwierząt

Nasi użytkownicy założyli 1 176 508 zrzutek i zebrali 1 228 427 324 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty i duże zainteresowanie zrzutką! <3

  Zaktualizowaliśmy opis zbiórki i zdjęcia, ponieważ były nieco przestarzałe.

  Niezmiernie cieszymy się z tego, że możemy dalej ułatwiać proces szukania zwierząt do adopcji.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć,

tworzymy pierwszą w Polsce aplikację łączącą psy ze schronisk i fundacji z osobami chętnymi do adopcji! Naszym celem jest zebranie wszystkich psiaków w jednym miejscu i uczynienie ich adopcji rzeczą łatwą i przyjemną!

u3887e9667c3f929.pngj6e89925122b3118.png

Niemal każdy z nas chciał kiedyś mieć zwierzątko. Czy to jako dzieci męczymy rodziców o pieska lub kotka, czy już jako dorośli pragniemy wprowadzić do życia trochę futrzanej radości :) 

Zmieńmy jednak punkt widzenia: Każde zwierzę zasługuje na szczęśliwe życie. Niestety, choć wiele zwierząt domowych trafia na dom pełen kochających właścicieli, nie wszystkie mają to szczęście.

Doniesienia GUSu na temat liczby zwierząt przebywającej w schroniskach mogą być więc bardzo smutną wiadomością dla wszystkich miłośników naszych czworonożnych przyjaciół. Dwa lata temu było to ponad 110 000 i mówimy tutaj o samych tylko psach! 

Wraz z przyjaciółmi zdiagnozowaliśmy, że najważniejszym źródłem tego problemu jest to, jak ciężko jest znaleźć idealnie dopasowane do siebie zwierzę w schronisku.

Jesteśmy czterema licealistami, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Wyodrębniliśmy największe wyzwania stojące przed osobą szukającą psa i wprowadziliśmy uniwersalną odpowiedź na każde z nich w postaci pierwszej w Polsce aplikacji do adopcji zwierząt.


Przedstawiamy Befriend1 W Befriend można znaleźć setki psów (a już wkrótce kotów) ze schronisk i organizacji z całej Polski. Koniec z czasochłonnym odwiedzaniem schronisk fizycznie, żeby obejrzeć zwierzęta po raz pierwszy!


2 Befriend łączy psy z dziesiątek schronisk w jedną bazę zwierząt. Nie trzeba już skakać po kilkunastu stronach internetowych, facebookowych fanpage’ach i innych platformach. Wystarczy jedna aplikacja!


3 Befriend posiada zaawansowany algorytm sortujący psy według indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Jeżeli ktoś szuka małego, czarnego i przyjaznego dzieciom szczeniaka do adopcji, to takie właśnie zwierzaki będą wyświetlać się mu w pierwszej kolejności!


4 Befriend jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Dzięki naszemu systemowi sortowania idealne zwierzę wyświetla się od razu na ekranie. To znacząco ułatwia poszukiwania!

f5b1c022b0240e91.pngf09c42b20d4409fb.png

Jak to działa?

Naszym celem jest uproszczenie całego procesu szukania psa do kilku kliknięć, a korzystanie z aplikacji można streścić w 3 słowach: Wybierasz, Przeglądasz, Adoptujesz.

Wybierasz swoje preferencje, czyli cechy jakie posiada twój wymarzony pupil. Może to być np. wiek, wielkość, długość sierści ale też np. czy toleruje małe dzieci, bądź wymaga ogrodu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeszukać bazę danych i specjalnie dla Ciebie posortować zwierzęta. Zwierzaki najbardziej do Ciebie pasujące wyświetlą Ci się od razu!

Przeglądasz zwierzęta. Befriend jest bardzo łatwe w obsłudze. Po prostu przesuwasz karty ze zwierzętami, trochę jak na tinderze. Gdy spodoba Ci się któreś z nich, możesz przeczytać o nim więcej, klikając jego zdjęcie.

Adoptujesz przyjaciela. Po znalezieniu idealnego pupila wystarczy skontaktować się ze schroniskiem w sprawie adopcji za pomocą podanego przez nas numeru telefonu lub adresu e-mail.

I to właśnie tak podoba się właścicielom schronisk i fundacji, którzy bardzo chętnie podejmują z nami współpracę. Naszymi partnerami jest już kilkadziesiąt instytucji, które zdołały dodać do Befriend niemal 400 psów! Nowe zwierzęta ciągle pojawiają się w aplikacji. Pracujemy nad dodaniem do Befriend również kotów.

Befriend jest dostępne na Google Play i AppStore.


NA CO POTRZEBUJEMY FUNDUSZY

Befriend jest obecnie całkowicie bezpłatne w użyciu zarówno dla schronisk jak i dla użytkowników. Pieniądze, które zbieramy na tej zrzutce potrzebne nam są m.in. do opłacenia domeny naszej strony internetowej, miesięcznego opłacania używanych przez aplikację i stronę serwerów sieciowych, promocji aplikacji w mediach społecznościowych, wydruku plakatów, ulotek i innych materiałów promocyjnych. Befriend jest dziełem czterech licealistów. Aplikację zrobiliśmy w 100% charytatywnie i nie czerpiemy z projektu żadnych korzyści materialnych.

Nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie i przyczynia się do poprawy życia schroniskowych zwierząt. Nie wahaj się, pomóż nam pomagać!

Zadbajmy o dobro zwierząt w nowoczesny sposób.


KONTAKT

Napisz na: [email protected]

Odwiedź nas na: www.befriendapp.pl

lub na facebookuTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 58

KI
kieszonkowe
1 185 zł
MS
700 zł
MA
Marcin
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Monika Kosinska
100 zł
FW
Frank Waldheim
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków