id: 77buu3

Pomóż dzieciom z zespołem Downa rozwijać ich pasje!

Pomóż dzieciom z zespołem Downa rozwijać ich pasje!

3 223 zł 
z 20 000 zł
16%
zakończona 31.03.2022r
73 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jako Stowarzyszenie Rodzin Osób z Zespołem Downa "Ukryty Skarb" zrzeszamy ponad 100 rodzin z dziećmi z Trisomią 21 i innymi niepełnosprawnościami z Lublina i okolic. Otaczamy je wsparciem, opieką, udzielamy wszelkich informacji na temat leczenia, rehabilitacji już od momentu urodzenia. Kontaktują się z nami także rodzice, którzy otrzymali diagnozę w okresie prenatalnym. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego, nie przynosi dochodu, cały zarząd pracuje wolontaryjnie.

Staramy się, aby rodziny miały możliwość spotykania się, wymiany doświadczeń, zaprzyjaźniania dzięki organizowanym grupom wsparcia. Odbywają się także szkolenia i wykłady specjalistów podnoszące kompetencje rodziców.

Nasi podopieczni biorą udział w wielu zajęciach wspomagających rozwój. Są to między innymi: logrytmika, logopedia, integracja sensoryczna, zajęcia taneczne i sportowe.

Przy Stowarzyszeniu w ciągu ostatnich lat uformował się zespół tańca ludowego "Skarbiki", jako idea rehabilitacji społecznej i fizycznej poprzez rozwijanie pasji.

W bieżącym roku otrzymaliśmy dotację z Ministerstwa Rodziny i Pomocy Społecznej na rozwój Zespołu i kształtowanie umiejętności potrzebnych dzieciom do prezentacji ich zdolności tanecznych na scenie.

Kontynuacja zajęć wymaga od nas zaangażowania znacznych środków finansowych, na które nie stać prywatnie rodziców.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową i wsparcie zbiórki, która umożliwi dalszą rehabilitację dzieci poprzez taniec i inne zajęcia terapeutyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ukrytyskarb.com

Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

877 647 zrzutek

i zebrali

805 806 262 zł

A ty na co dziś zbierasz?