Opis zrzutki

Prezent na setne urodziny dla Ruchu Radzionków. Pomóż zorganizować świetną imprezę urodzinową poprzez swój prezent dla jednego z najstarszych na śląsku klubów sportowych.

Dzięki akcji SUPER SETKA każdy Kibic i Sympatyk „Cidrów” może włączyć się w zbieranie funduszy przeznaczonych na organizację obchodów i funkcjonowanie Ruchu Radzionków w roku jego jubileuszu!

Wierzymy, że jubileusz ten zapadnie nam wszystkim w pamięci z wielu powodów.

Po pierwsze: Wchodzimy do elitarnego grona klubów sportowych, które doczekały tak zacnego jubileuszu!

Po drugie: Podczas imprezy urodzinowej zaplanowanej na dzień 18 sierpnia br. przez chwilę poczujemy się tak jakbyśmy się przenieśli w czasie o blisko 100 lat!

Po trzecie: Będziemy się cieszyć, że nasz ukochany Klub, jak okręt na morzu walczący z ogromnymi falami nigdy nie dał się zatopić! W swoim 100-leciu Ruch Radzionków dopadło wiele zawirowań historycznych jak i ekonomicznych, jednak zawsze stawał z kolan i dumnie reprezentował Radzionków i Górny Śląsk w Polsce.

Zdobył szacunek wielu kibiców w kraju i zagranicą gdy walczył jak Dawid z Goliatem z gigantami Polskiej Piłki. Mało, który klub może się pochwalić faktem, że nigdy nie przegrał z Cidrami.

Dzisiaj również Wy – Sympatycy Piłki Nożnej w Polsce bez względu na miejsce zamieszkania możecie dorzucić się do prezentu, na który Ruch Radzionków z pewnością zasługuje.

Wspólnymi siłami zbierzmy jak największą kwotę, dzięki czemu uda się zorganizować wspaniałe, jubileuszowe obchody i zebrać środki na codzienne życie 100 latka, o którego kondycję musimy cały czas dbać!

Bardzo prosimy o wpłaty zaczynające się od kwoty 20 zł

· Każdy kto wesprze ten cel, co najmniej kwotą 50 zł (najpóźniej do dnia 20 października) otrzyma możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska w wyjątkowej publikacji albumie poświęconym 100leciu Ruchu Radzionków. Planowany czas publikacji to listopad tego roku.

· Każdy kto wpłaci co najmniej kwotę 500 zł otrzyma klubową koszulkę retro stylizowaną na lata 30 ubiegłego wieku.

Wpłacający30

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 919 zł
MG
Michał Gomerski
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
Kibice Ultras
200 zł
S
Sebastian Pasiński
119 zł
PG
Piotr Giel
100 zł
AP
Artur Popiołek
100 zł
D
Dariusz Wysypoł
100 zł
K
Klub Ruch Radzionków
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Wpis do albumu na 100-lecie Klubu

Każdy kto wesprze ten cel, co najmniej kwotą 50 zł otrzyma możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska w wyjątkowej publikacji, albumie poświęconym 100leciu Ruchu Radzionków. Planowany czas publikacji to październik tego roku.

wybrano 20 razy (pozostało 80 z 100)

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Koszulka RETRO Ruchu Radzionków

Każdy kto wpłaci co najmniej kwotę 500 zł otrzyma klubową koszulkę retro stylizowaną na lata 30 ubiegłego wieku.

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

394 798 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?