Wyjazd na misje - Domy Serca - Procida ID: 77xbka

Wyjazd na misje - Domy Serca - Procida ID: 77xbka

5 190 zł z 16 800 zł

30%

5 190 zł

5 190 zł

z 16 800 zł

2 dni

2 dni

do końca

37

37

wspierających
30%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele!


Ciao! Chcę się podzielić z Wami moją radością - już w listopadzie wyjeżdżam na 14 miesięcy na misje do Włoch. A dokładnie do Domu Serca znajdującego się na Procidzie.


Zazwyczaj misje kojarzą się z tzw. krajami trzeciego świata, gdzie bieda i cierpienie widoczne są „gołym okiem”, gdzie ludzie nie mają pieniędzy, nie mają co jeść... Jednak bieda i cierpienie może mieć też inny wymiar - samotność, brak akceptacji, brak wsparcia... Domy Serca to wspólnota ludzi, którzy pragną nieść współczucie i pocieszenie. Nie tyle rozwiązywać problem cierpienia, co być z ludźmi cierpiącymi, aby wspierać i pocieszać, akceptować i kochać. Właśnie dlatego Domy Serca można znaleźć na całym świecie.


Kilka miesięcy temu postanowiłam włączyć się w charyzmat Domów Serca i wyjechać na misje. Mój wyjazd nie będzie jednak możliwy bez wsparcia. Już dziś proszę Was bardzo o modlitwę za mnie i moją wspólnotę oraz za ludzi, których spotkam. Proszę Was również o wsparcie finansowe - Domy Serca utrzymują się tylko z pieniędzy darczyńców, dlatego każda kwota, nawet niewielka będzie wielką radością. Aby wyjechać na misje muszę do końca września uzbierać 16 800 zł na 14 miesięcy mojej misji (po 1200 zł na miesiąc). Dlatego bardzo proszę o Wasze wsparcie. Możecie wesprzeć moją misję jednorazowo lub regularnym przelewem (np. raz w miesiącu) podczas jej trwania. (Przelew regularny możliwy jest przez formularz na stronie Domów Serca. Tam również można poinformować o wsparciu modlitewnym).


Zapewniam Was, że już dziś modlę się w Waszej intencji. Będę też wysyłać do Was listy z Procidy co ok. 2 miesiące, ponieważ wspierając stajecie się częścią mojej misji.


Za wszystko DZIĘKUJĘ! :)


Kalina


P.S. Więcej na temat misji na Procidzie: https://domyserca.pl/home/wlochy-dom-serca-sw-filipa-neri

Wpłacający37

J
Jarek
600 zł
MB
Małgorzata Brigić
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
360 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Z
Zuzanna
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
W
WERONIKA TM
100 zł
M
Martyninka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

List z misji

List z mojej misji na Procidzie - co ok. 2 miesiące.

(Podaj e-maila, abym mogła Ci go wysłać).

wybrano 14 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

559 411 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?