id: 7832gd

II tom przygód Oriany Geber: redakcja, grafiki, przygotowanie audiobooka

II tom przygód Oriany Geber: redakcja, grafiki, przygotowanie audiobooka

Nasi użytkownicy założyli 1 167 464 zrzutki i zebrali 1 215 085 143 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dziękuję pięknie za pierwsze wpłaty! Ruszamy powoli, ale wydanie książki to nie sprint, tylko triathlon😎 Wierzę, że będzie dobrze.

  Na bieżąco będę Was informować o postępach w pracach nad ostateczną formą powieści - dzięki temu łatwo zobaczycie, jak i na co wydawane będą środki.


  Pozdrawiam serdecznie,

  Kamil Exner

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drogie i Drodzy!


Bardzo się cieszę, że tak dobrze przyjęliście I tom powieści o Orianie Geber, pt. „Esencja Bezkresu”. Czas ruszać dalej i sprezentować dziewczynom właściwe zakończenie tej historii.

Prace nad II częścią powieści trwają i książka trafi do Waszych rąk już niedługo. Jednak aby zachować jak najwyższy poziom wydania, chcę prosić o Wasze wsparcie.

Wskazana kwota zostanie przeze mnie przeznaczona na następujące cele:

→ Profesjonalna, dwustopniowa redakcja tekstu, która sprawi, że powieść będzie jeszcze bardziej emocjonująca i wciągająca niż jej pierwsza część.

→ Przygotowanie grafik w najwyższej jakości, by książka świetnie prezentowała się na półce.

→ Pokrycie (części lub całości) kosztów przygotowania wydania audiobooka z historią Oriany Geber.

→ Skuteczniejsze działania promocyjne, w tym spotkania autorskie i możliwość porozmawiania z Wami na żywo w jakimś przyjemnym miejscu w Polsce.


Ewentualne nadwyżki środków z Waszego wsparcia przeznaczę na bieżącą działalność i regularne tworzenie nowych treści na stronie kamilexner.com.


FAQ, czyli uprzedzam Wasze pytania:


Czy nie możesz sam zapłacić za wydanie własnej książki?

Budżet, którym dysponuję, każe mi iść na ustępstwa, których skutki negatywnie wpłyną na jakość książki. Twoje wsparcie pomoże mi zachować najwyższą jakość bez przymierania głodem, a jednocześnie zmotywuje mnie do pracy nad kolejnymi opowiadaniami i powieściami.


Czy wydanie książki nie powinno być darmowe dla autora?

Model wydawniczy, na który się zdecydowałem, zapewnia mi znacznie większą swobodę działania, w moich rękach pozostawiając ostateczny kształt tekstu i wygląd publikacji. Wiąże się jednak z ponoszeniem przeze mnie części kosztów, które dla jednej osoby są sporym obciążeniem, ale dla całej naszej społeczności nie stanowią najmniejszego problemu. Już kilkanaście złotych z Twojej kieszeni może pomóc mi się rozwijać, a Tobie daje satysfakcję pomagania i realny wpływ na ten wycinek polskiej literatury. Fajnie, nie?


Czy naprawdę będziesz częściej publikować na stronie?

Cisza ostatnio zalegająca na stronie kamilexner.com wynika z tego, że pracowałem nad ostatecznym kształtem powieści. Jednak wszystkie moje zobowiązania traktuję niezwykle poważnie, a Twoje wsparcie jest dla mnie wezwaniem do działania. Po zakończeniu zbiórki strona z pewnością ruszy pełną parą.


Czy za wsparcie Twojego projektu dostanę jakąś nagrodę?

Wszystkie osoby wspierające wydanie II tomu powieści otrzymają ode mnie publiczne podziękowania w formie wideo w mediach społecznościowych, a lista wspierających znajdzie się na końcu książki, w specjalnej sekcji. Jeśli wpłacisz na zbiórkę więcej niż 50 złotych, otrzymasz ode mnie również dostęp do nigdzie indziej niepublikowanego opowiadania ze świata Oriany Geber.


Czy będzie więcej przygód Oriany Geber?

Na razie nie planowałem III tomu jej historii. Jednak pozostawiłem w historii pewną niewielką furtkę, przez którą może się na światło dzienne wymknąć jakiś sequel. Jeśli Twoim wsparciem pokażesz, że chcesz czytać więcej, to z chęcią zabiorę się do pracy nad kontynuacją historii osadzonej w tym świecie.


To jak, dorzucisz się?

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Książki • Inne
Unikalne opowiadanie ze świata Oriany Geber
Jeśli wesprzesz mój projekt kwotą 50 zł lub wyższą, otrzymasz ode mnie link do niepublikowanego opowiadania ze świata Oriany Geber. Zanurz się w splat...
50 zł

Kupione 21

Zakończona

Wpłaty 39

 
Dane ukryte
ukryta
PM
Maciejka
25 zł
BI
Barbara i Konrad Świadkowie
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
OS
Ola Szostak
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
400 zł
BB
Boggie boggie
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!